Bizár týdne: Miloš Zeman to v SOUBOYZ schytal od Rudolfa II.

Vydáno 05.06.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Dvojice Stewe & Cody Seven přichází s novým rapperským soubojem. Tentokrát si vzala na paškál někdejšího římského císaře Rudolfa II. a současného prezidenta České republiky. Nutno podotknout, že především s Milošem Zemanem se pánové zrovna nemazlili.

Bizár týdne: Miloš Zeman to v SOUBOYZ schytal od Rudolfa II. Bizár týdne: Miloš Zeman to v SOUBOYZ schytal od Rudolfa II.

Miloš Zeman to v rapperském songu schytává snad ze všech stran. Tvůrci kanálu SOUBOYZ ve skladbě upozornili snad na všechny jeho dosavadní prohřešky, mezi nimi například na dětské porno nalezené v Zemanově počítači, aféru se spálenými trenkami či prezidentovy výroky o "k**dě" či "aligátorovi".

Bizár týdne: Německý moderátor Oliver Welke prostřednictvím Karla Gotta zesměšnil Andreje Babiše

Dvojice pak neopomněla zmínit ani nejbližší spolupracovníky a známé příznivce současné hlavy státu - Jiřího Forejta, Daniela Hůlku nebo Vratislava Mynáře. "Tady je Hašek, Kruliš, Sklenář a ten, co leje vodku v Moskvě, to je Nejedlý, a tady Hůlka, Šlouf a Mynář, ten je zas zájezdy autobusem trochu posedlý. Tohle je Ovčáček, ten mluví na tělo. Tohle je Foldyna, ten hraje na čelo, Ten dělá to a ten zas tohle, a všichni dohromady budeme středně významnou provincií Číny."

Pobavila vás rapperská skladba? Nebo si myslíte, že to tentokrát Stewe s Codym trochu přepískli?

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Miloš Zeman, SOUBOYZ, Daniel Hůlka

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít