Bizár týdne: Polská Tulia dala Nothing Else Matters od Metalliky folkový kabát

Vydáno 11.09.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Polská kapela Tulia zveřejnila předělávku nestárnoucí písně Metalliky Nothing Else Matters, kterou se rozhodla obléknout do folkového kabátu. Vznikl tak opravdu originální cover, který si poslechlo už více než osm milionů lidí. Jak se líbí vám?

Bizár týdne: Polská Tulia dala Nothing Else Matters od Metalliky folkový kabát Bizár týdne: Nothing Else Matters ve folkovém kabátu

Hit Nothing Else Matters vydala Metallica už v roce 1991, úspěchy s ním však slaví dodnes. Svědčí o tom i folková předělávka polských Tulia. Originál je sice originál, na poslech je však tato coververze rozhodně nápaditá.

LIVE: Metallica v Letňanech - Grandiózní show s pyrotechnikou, lasery a výbornými písněmi rozpálila 70 tisíc lidí

Kapela převlečená do národního kroje natočila v třeskuté zimě také videoklip. "Jde o jednu z prvních písní, kterou jsme společně nazpívaly," prozradily dívky z formace, která letos oslaví dva roky od svého vzniku.

Nothing Else Matters není jediným songem, který děvčata předělala. Už dříve vyslala do světa nové pojetí Enjoy The Silence Depeche Mode. Tulii můžete znát také z letošního ročníku Eurovision Song Contest, kde vystoupila se svou autorskou písní Fire Of Love.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Tulia, MetallicaDepeche Mode

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít