Bizár týdne: Zpívající ananas nebo včela. Maskované celebrity baví v nové pěvecké show

Vydáno 22.01.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Už jste někdy viděli ananas zpívat I Will Survive? Nebo včelu broukat si hitovku Chandelier od zpěvačky Sii? Pokud ne, teď máte jedinečnou šanci! Televize Fox představila na svých obrazovkách unikátní soutěž The Masked Singer, v níž se celebrity převlékají do bizarních kostýmů a zpívají známé hitovky. Úkolem poroty je uhodnout, kdo se za maskou ukrývá.

Bizár týdne: Zpívající ananas nebo včela. Maskované celebrity baví v nové pěvecké show Bizár týdne: Zpívající ananas nebo včela. Maskované celebrity baví v nové pěvecké show

Princip soutěže je jednoduchý. V každé její části vystoupí v převleku (většinou zvířecím) celkem dvanáct celebrit. Ty jsou sprárované do dvojic, přičemž vítěz automaticky postoupí do dalšího kola a poražený musí čelit možnému vyřazení. Ten, kdo dostane nejméně hlasů, sundá masku, čímž odhalí svou identitu. V soutěži tak končí.

Bizár týdne: Jaromír Soukup pobavil na Silvestra svým (ne)zpěvem se Stanislavem Hložkem

To je však jen polovina zábavy! Porota složená z Roberta Thicka, Jenny McCarthy, Ken Jeonga a Nicole Scherzinger se po celou dobu snaží uhodnout, kdo se za maskou skrývá. Po každém vystoupení se daného "zpěváka" může zeptat na jednu otázku a tím se pokusit určit jeho skutečnou identitu.

Televize Fox odvysílala už tři epizody, které se u diváků těší velké oblibě. Prozatím byly odhaleny tváře tří osobností. Masku hrocha si vybral hráč NFL Antonio Brown, jako jelen se představil jeho kolega Terry Bradshaw a komediant Tommy Chong si vyzkoušel, jaké je to být ananasem.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: The Masked Singer, Sia, Nicole Scherzinger

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít