Desetiletá dívka hraje Audioslave na kytaru od Toma Morella. A srdce jihnou

Vydáno 27.07.2020 | autor: redakce

Nandi Bushell na sociálních sítích hřímá s covery rockových písní, které sama nahrává na kytaru, basu i bicí. Na dárek od Toma Morella nahrála nyní natočila píseň od Audioslave.

Desetiletá dívka hraje Audioslave na kytaru od Toma Morella. A srdce jihnou Desetiletá dívka hraje Audioslave na kytaru od Toma Morella. A srdce jihnou

Nandi Bushell z anglického Ipswiche točí videa tvrdých rockových skladeb a umísťuje je na YouTube už od svých šesti let. Během té doby si stihla vydobýt solidní fanouškovskou základnu.

TOP 10 skladeb, na kterých dokonale otestujete nová sluchátka nebo repráky: Jsou od Björk i Rage Against The Machine

Zaujala interpretacemi písní od Nirvany, Muse, Green Day a dalších, stejně jako citem pro hutné kytarové riffy a zuřivou hrou na bicí. Díky tomu si jí všiml také Tom Morello z Rage Against the Machine, který jí letos v červnu věnoval svou signature kytaru Fender Tom Morello Stratocaster, jejíž cena se pohybuje kolem čtyřiceti tisíc korun.  

„Drahý Tome Morello a Brade Wilku, díky za vaši podporu. Tento cover jsem nahrála pro vás oba. Tome Morello, mojí novou kytaru Soul Power Fender naprosto zbožnuju! Je skvělá,“ napsala Nandi v popisku videa k písni Cochise, která byla pilotním singlem z eponymního debutu, jež Audioslave vydali v roce 2002. 

„Ta kytara je v dobrých rukou,“ komentoval Tom Morello na Twitter.

red, oh
Témata: Nandi Bushell, Tom Morello a Brad Wilk, Rage Against the Machine, Soundgarden 

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít