Píseň Higher Power od Coldplay se dočkala oficiálního videoklipu, Chris Martin v něm tančí s mimozemskými tvory

Vydáno 09.06.2021 | autor: redakce

Víc vyhajpovanou věc jsme snad od Coldplay nezažili. První oficiální vizuální podklad získal song ze záběrů během vystoupení Coldplay při úvodu letošních Brit Awards, další videozáznam pořídili na Glastonbury během svého koncertu. A abychom nezapomněli, song měl premiéru ve vesmíru. Nyní se konečně dočkal oficiálního videoklipu.

Píseň Higher Power od Coldplay se dočkala oficiálního videoklipu, Chris Martin v něm tančí s mimozemskými tvory Píseň Higher Power od Coldplay se dočkala oficiálního videoklipu, Chris Martin v něm tančí s mimozemskými tvory

Píseň Higher Power představili Coldplay fanouškům před měsícem v posledním dílu pěvecké soutěže American Idol. Stejně jako ono vystoupení je i oficiální videoklip plný vesmírných dekorací. Právě mimozemský život bude ústředním tématem připravované desky formace Music of the Spheres.

ANKETA: Koncert, na který nikdy nezapomenu. Bára Zmeková vyznala ve Stodolní lásku Jamiemu Cullumovi a Martin Harich vzpomíná na Coldplay a Katarínu Knechtovou

Ve vizuálu Higher Power je Chris Martin obklopen různorodou skupinou mimozemšťanů, s nimiž tancuje. "Klip je metaforou toho, jak odcizení se teď všichni cítíme - daleko od normálního světa, jako bychom byli na cizí planetě," uvedl režisér David Meyers. "Chris ve videu nakonec najde lásku v ulicích města, která ho vystřelí do stratosféry naší vlastní energie a vyšší síly," dodal.

Video je plné odkazů na známé filmy, jako například Terminátor, Blade Runner, Pátý element a další. Higher Power napsal zpěvák skupiny minulý rok doma v koupelně. Produkci písně si vzal na starosti Max Martin, který je podle frontmana Coldplay "opravdovým zázrakem vesmíru".

red, foto: FB Coldplay
Témata: Coldplay, Chris Martin, Higher Power, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít