VIDEO: Coldplay vydávají ke čtyřicetinám Chrise Martina song Hypnotised, následovat bude EP Kaleidoscope

Vydáno 02.03.2017 | autor: redakce

V červnu představí Coldplay své nové EP Kaleidoscope. První zveřejněnou z pětice nových písniček se stává skladba Hypnotised, kterou kapela na internet uvedla formou lyric videa. 

VIDEO: Coldplay vydávají ke čtyřicetinám Chrise Martina song Hypnotised, následovat bude EP Kaleidoscope Coldplay vydávají ke čtyřicetinám Chrise Martine song Hypnotised, následovat bude EP Kaleidoscope

O existenci několika nevydaných skladeb Coldplay se vědělo. Britský tisk spekuloval, že může jít o základ nové desky, ale čtveřice se je nakonec rozhodla vydat pouze na kratším formátu. Nahrávky budou k dispozici digitálně 2. června, dostupné by EP Kaleidoscope mělo být i na vinylu.

VIDEO: The Chainsmokers zlákali ke spolupráci Coldplay VIDEO: The Chainsmokers zlákali ke spolupráci Coldplay

Informaci o vydání EP doprovází zveřejnění písničky Hypnotised. Jak Coldplay zdůrazňují, nejde o nový singl, pouze o ukázku z chystaného EPčka, kterou posluchačům nabízejí v den čtyřicátých narozenin zpěváka Chrise Martina. Působivé lyric video nás provede krásami přírody, což ještě umocňuje až meditativní náladu, kterou nová písnička má.

vložte odkaz, text nemažte

Seznam skladeb na EP Kaleidoscope je následující: All I Can Think About Is You, Something Just Like This, Miracles 2, A L I E N S, Hypnotised.

Témata: Coldplay, Chris Martin, Hypnotised, Kaleidoscope

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít