TOP 5 videoklipů týdne: Kygo a Imagine Dragons obsadili příšeru, Adam Mišík vsadil na jistotu

Vydáno 31.07.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Klipové novinky jsou tentokrát od opravdu zvučných jmen převážně elektronické scény. DJ Khaled opět opanuje letošní diskotéky, pomůžou mu v tom, stejně jako loni, Justin Bieber a Chance the Rapper. Kygo, letošní headliner Colours of Ostrava, se zase spojil s u nás neméně populárními Imagine Dragons. Své novinky představili také Passenger, jenž se vydal do ulic Las Vegas, a Shakira, která na singlu spolupracovala se zpěvákem Malumou. Domácí tvorbu reprezentují MadSkill a Adam Mišík

TOP 5 videoklipů týdne: Kygo a Imagine Dragons obsadili příšeru, Adam Mišík vsadil na jistotu TOP 6 videoklipů týdne: Imagine Dragons obsadili příšeru, Adam Mišík vsadil na jistotu


MadSkill a Adam Mišík zvládli klip skvěle, se songem to je horší

MadSkill se spojil v novém tracku s Adamem Mišíkem a Senseyem. Vizuální stránka songu působí o dost lépe než ta zvuková, trochu míň inspirace zahraničními interprety a výraznější frázování a beat by skladbě určitě prospěly. Ale tato rubrika je o klipech a ten pozornost udrží po celou stopáž, snad jen příště víc pozor na lip sync. 

VIDEO: Adam Mišík se novinkou V Tobě vrací ke svým muzikantským kořenům

 

DJ Khaled přizval Justina Biebera

Nový letní banger vypustil DJ Khaled, na hostování pozval opět Justina Biebera, Chance the Rappera a Quava. Tahle parta se spojila zhruba před rokem v songu I’m The One, který má aktuálně na YouTube úctyhodnou miliardu zhlédnutí! Je jasné, že tenhle track k podobným číslům nejspíš spěje taky. Vychillovaný klip plný barev, party, sexy holek a drinků - víc v létě nepotřebujete.

 

Kygo a Imagine Dragons s příběhem ze seznamky

Ohyzdu obsadili do hlavní role Imagine Dragons a Kygo. Ten na seznamce nalítl nepravé lásce, aby vzápětí potkal tu pravou, která je navenek stejná jako on, ale v srdci ještě krásnější. Doják tak komplikovaný, jak jen tříminutová stopáž klipu dovolí.

LIVE: Imagine Dragons zpět v O2 areně - energická show a nové hity

Passenger natáčel v ulicích Las Vegas

Poté, co Mike Rosenberg alias Passenger oznámil, že se zanedlouho vydá na své australské a novozélandské turné, potěšil své fanoušky také novým videem k písni Heart To Love. Klip ke druhému singlu ze zpěvákova připravovaného desátého studiového alba RUNAWAY natáčel Passenger v Las Vegas, kde se vydal přímo do ulic kasínového města. O režii se postaral Jarrad Seng.

 

Shakira a Maluma si zahráli milenecký pár

Shakira a Maluma představují letně laděné video k písni s názvem Clandestino, což v překladu znamená "zakázané". Zpěvačka v něm tančí ve vodě nebo skrze oplocení flirtuje se čtyřiadvacetiletým Kolumbijcem, s nímž spolupracovala také na songu Chantaje. V jednom okamžiku pak dvojice vybíhá z auta a dokresluje tak příběh o páru tajných milenců, kteří spolu nemohou být.

 

text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: MadSkill, Adam Mišík, Imagine Dragons, Kygo, DJ Khaled, Passenger, Shakira, Maluma

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít