TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao našel svou osudovou, Wohnout v klipu plném animací a Štěpán Kozub v roli šaška

Vydáno 16.02.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Kdo je vyvolenou Bena Cristovaa? To zpěvák prozradil v novém videoklipu k písni Ledová. S novinkami minulý týden přišli také Wohnout, kteří strávili nad animovaným vizuálem přes čtyři sta hodin, Štěpán Kozub a Honza Bendig. Zahraniční interprety tentokrát zastupuje zpěvačka Dua Lipa.

TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao našel svou osudovou, Wohnout v klipu plném animací a Štěpán Kozub v roli šaška TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao našel svou osudovou, Wohnout v klipu plném animací a Štěpán Kozub v roli šaška


Wohnout
v animovaném videoklipu

Skupina Wohnout je aktuálně v procesu přípravy nového alba. Jeho součástí bude i song Umění ve svém pojetí. „Na písničce jsme začali dělat už vloni na jaře, natočili jí koncem léta a měli se vrhnout na klip. Jenže druhá koronavirová vlna nám po dlouhou dobu neumožňovala natáčet, takže jsme se v listopadu rozhodli udělat jiný scénář,“ popsal Honza Homola s tím, že se vizuál nakonec natáčel ve studiu před zeleným plátnem. Klip je plný animací a režisér Michal Skořepa na něm strávil přes čtyři sta hodin práce.

ROZHOVOR | Wohnout: Nevím, jestli nejsme trapní už teď

Vojta Dyk zpívá o lásce

Vojta Dyk se se svými fanoušky na Valentýna podělil o videoklip plný lásky. Natočil ho k písničce You Don´t Know Who I Am a vedle něj si v něm střihla roli také jeho manželka Tatiana Vilhelmová. „Celý klip je hlavně o tom nejjemnějším a nejintimnějším citu, o lásce. Proto v něm hraje moje žena. Ta píseň je i o ní a pro ni. A přemlouvat jsem ji tudíž, myslím, ani nemusel,“ uvedl Vojta Dyk. Choreografii vymyslel Jan Kodet, režii a kameru měli na starosti manželé Malířovi.

Štěpán Kozub v roli šaška

Štěpán Kozub si odskočil z prken, co znamenají svět, do muziky. Na konci loňského roku vydal s Jiřím Krhutem debutové album Prásknu bičem a nyní dvojice vydala svůj první videoklip. Ten natočila k songu Práce pro šaška, kterou Krhut napsal přímo na tělo Kozubovi. Herec se v textu písně potýká s tématem úskalí psychiky baviče, šaška a vzhledem k dnešní době i tragéda. Scénář i režii si vzal na starost sám Kozub.

Dua Lipa jako barová zpěvačka

We’re Good je songem z rozšířené verze alba Future Nostalgia. Jako zpěvačka v baru na lodi zpívá Dua Lipa snobům, kteří pojídají mořské pochoutky vylovené z akvárií vedle nich. Obyvatele skleněných klecí nakonec pustí na svobodu náraz, a následně dojde k potopení lodi, která dost připomíná Titanic. 

Jan Bendig vzpomíná na luxusní dovolenou v Tunisu

Honza Bendig oslavil 14. února své narozeniny, zároveň na Den svatého Valentýna zveřejnil nový klip. Ten je sestříhaný ze záběrů jeho pobytu v Tunisu. Společně s ním v klipu ke skladbě S tebou vystupuje i Lucie Bikárová, kterou znáte ze Superstar.

Ben Cristovao konečně našel osudovou

Ben Cristovao konečně našel svou osudovou. Bohužel se s ní teď ale nemůže vídat. Spí v garáži, protože na vyjížďku teď venku počasí prostě není. Holky však můžou zůstat v klidu, onou vyvolenou je motorka. Na hudbě ke skladbě Ledová spolupracoval i Adam Albrecht, který je členem Benovy kapely.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: promo interpretů
Témata: Wohnout, Vojta Dyk, Štěpán Kozub

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít