TOP 6 videoklipů týdne: Kip Moore zpívá o významu života, Justin Timberlake vsadil na country

Vydáno 31.01.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Justin Timberlake si absolutně podmanil měsíc leden.. Ani aktuální týdenní přehled nejlepších videoklipů vydaných za uplynulých sedm dní se neobejde bez jeho příspěvku, kterým je tentokrát klip k písni Say Something. Se svými novinkami však přichází i David Archuleta, Kip Moore, Kygo, Jessie J, Liam Payne s Ritou Ora.

TOP 6 videoklipů týdne: Kip Moore zpívá o významu života, Justin Timberlake vsadil na country TOP 6 videoklipů týdne: Kip Moore zpívá o významu života, Justin Timberlake vsadil na country

Justin Timberlake se pustil do country

Třetí vydané video za poslední tři týdny – taková je bilance Justina Timberlakea, který tentokrát vsadil na píseň Say Something, na níž spolupracoval s country zpěvákem Chrisem Stapletonem. Šestiminutový klip k chytlavému songu je natočen na jeden záběr. Hudebníci se v něm prochází po opuštěné budově Bradbury Building, a když se dostanou do spodního patra, kamera zabere šedesátičlenný sbor, jenž začne interprety doprovázet. Video je jednoduché, přesto mezi ostatními vyniká svou jedinečností a geniálností. Say Something je jednou ze šestnácti skladeb, které figurují na novém albu Justina Timberlakea. Man Of The Woods vyjde 2. února, zpěvák z něj už vyslal do světa songy Filthy a Supplies.

VIDEO: Justin Timberlake v novém videu představuje country-moderní pop

 

VIDEO: Justin Timberlake v novém klipu utíká z utopie 21. století

David Archuleta přichází s emotivním singlem Seasons

Klip k novince Seasons interpretů Davida Archulety a Madilyn Paige je pojatý velmi jednoduše, přesto jsou z něj cítit emoce. Umělci stojí otočení zády k sobě před plátnem, na němž se promítají různá roční období, a vypráví příběh o vztahu, který každý z nich vidí z vlastní perspektivy. Zatímco zpěvačka vidí světýlko naděje na udobření se, David Archuleta je v tomto ohledu však negativní. Balada je součástí hudebníkova alba Postcards in the Sky.

 

Kygo a One Republic zpívají o věcech cizích

Jak to vypadá, když spojí síly One Republic a Kygo? Na to odpoví singl Stranger Things, který umělci právě vypustili do éteru. Videoklip vypráví příběh mladé dvojice, která musí tvrdě pracovat, aby si vydělala na živobití. Po večerech se však pár stává někým jiným. Vloupává se do opuštěných domů bohatých a užívá si všeho, co se v nich nachází. Koupe se v bazénu, pije pivo na plotě nebo popíjí šampaňské u dlouhého stolu, či tančí ve spodním prádle. Jen konec klipu je trochu hořkosladký...

 

Kip Moore poukazuje na význam života

O tom, že bychom si měli vážit života, zpívá v novince Last Shot hudebník Kip Moore. Text písně přenesl do živé podoby PJ Brown, který natočil dojemný příběh o skupině čtyř přátel, jež spojuje dlouholeté kamarádství a plno společných vzpomínek. Když členka party zjistí, že trpí velmi vážnou nemocí, rozhodnou se její přátelé splnit jí její největší sen, než bude pozdě. A tak se všichni ocitají "v Paříži", kde jedí v luxusní restauraci a užívají si života.

Fanoušci Padesáti odstínů svobody se dočkali ústřední skladby

For You, tak se jmenuje ústřední píseň, která nás brzy obklopí ze všech světových stran. Zhostila se ji dvojice Rita Ora a Liam Payne a musíme přiznat, že jim hlasy dohromady skvěle ladí. Tvůrci nejočekávanějšího filmu nenechali nic náhodě a tedy i klip je esteticky vkusný. Neděje se v něm nic zásadního, jen se na něj prostě hezky dívá. Plní funkci nenásilného teaseru, protože se zde objevují záběry svatebních šatů, prsten a trny pokrytý rám postele. Ve filmu se dočkáme velkolepého finále.

Jessie J je v akustickém klipu královnou

Jessie J už dávno opustila od své extravagance. Nový videoklip k singlu Queen však dokazuje, že i tato osobitá jemnost jí nesmírně sedí. Jessie J zpívá o tom, jak miluje své tělo a pleť a vysílá tak impuls všem ženám, že sebeláska je nejdůležitější v našich životech. Videoklip je černobílý, klasický a jednoduchý. Jessie stojí u studiového mikrofonu a v černém oblečení ohromuje pouze svým hlasem, který je neuvěřitelný. Klip tak podmaňuje zejména myšlenkou obsahu, spíše než se kochat, máme naslouchat a porozumět.

Kam v roce 2018 na festivaly (I.): Beats For Love láká na Alana Walkera, Colours na Jessie J

 

Téma: Jessie J, Rita Ora, One Republic, KygoJustin Timberlake, Moore, Liam Payne

Autor: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít