Top 7 videoklipů týdne (105.): Martin Harich hledá smysl života, Kings Of Leon vás vyděsí roztleskávačkami

Vydáno 20.09.2016 | autor: Hana Bukáčková

Třetí zářijový týden vám servírujeme ochutnávku z připravovaného alba Kings Of Leon a z čestvě vydaných alb Martina Haricha nebo The Fellas. James Harries oslavuje moudrost a Longital bojují za lesy dlouhým videem s vlky ze slovenských lesů. Comeback The White Stripes se novým klipem bohužel nekoná.

Top 7 videoklipů týdne (105.): Martin Harich hledá smysl života, Kings Of Leon vás vyděsí roztleskávačkami Martin Harich na novém EP pátrá


KINGS OF LEON
MAJÍ PĚKNĚ DĚSIVÉ ROZTLESKÁVAČKY

Zapomeňte na všechna klišé, která panují o klipech s roztleskávačkami v krátkých sukýnkách. Ten, který teď vytvořili Kings Of Leon, je pěkně děsivý a potěší všechny milovníky záhad a podivností. Singl Waste Of Moment je ochutnávkou z připravované desky. Jejího vydání se dočkáme už za měsíc.

Nová deska Kings Of Leon? Vzniká ve 174 let starém domě

MALUJME NA SKLO S THE WHITE STRIPES

Za prvé vás musíme uklidnit. Comeback dvojice The White Stripes se bohužel nekoná. To jen jeho polovina vydala akustické album plné skladeb, které třeba ani nezazněly. Jack White si navíc pozval uznávaného režiséra Michela Gondryho, aby dal vizuální kabátek jednomu ze songů z tvorby The White Stripes. V něm naprosto minimalisticky zobrazuje životní osudy prostřednictvím malůvek na orosené sklo.

vložte odkaz, text nemažte

DUA LIPA MÁ COOL KÁMOŠE

Zpěvačka Dua Lipa řemeslně kopíruje veškeré zásady v popové tvorbě. Rozverný beat, chytlavá melodie a samozřejmě nesmí chybět prezentace vlastních křivek. Všechno samozřejmě nenásilně a efektně. Singl Blow Your Mind bude součástí připravované desky, která všem jejím fanouškům odpálí hlavu hned v únoru příštího roku.

JAMES HARRIES OSLAVUJE MOUDROST A ZKUŠENOST

Po prvním úspěšném singlu Salvation z posledního alba Until The Sky Bends Down přichází britský písničkář James Harries, uznávaný hudebník z anglického Manchesteru žijící od roku 1990 v ČR, s novým klipem. Vznikl k písni Shooting Star. Režie se ujal Jakub Zahradníček. Klip je o tom, že vzplanutí a láska může přijít v každém věku.

MARTIN HARICH HLEDÁ SMYSL ŽIVOTA

Talentovaný jednadvacetiletý zpěvák Martin Harich vydal před pár dny LP Pátram. Jeho ústředním songem je nově vydaná stejnojmená píseň, která je lyrickou baladou o hledání vlastního smyslu života. Složil ji sám Martin a odkazuje na jeho pouť, kterou absolvoval sám před dvěma lety ve Španělsku, Cestou do Santiaga de Compostela ušel 700 km a měl čas přemýšlet životě. V klipu kráčí nekončícím tunelem, na jehož konci následuje světlo,

VIDEOROZHOVOR: Martin Harich: Už vím, že dobrá hudba nemusí být jen hustá a mastná

THE FELLAS KLIPEM ZAVZPOMÍNAJÍ NA LÉTO

Kapela dříve nesoucí název Goodfellas představuje už druhý singl Bebe Hello z desky Scarecrow, která vyšla 16. září. Nedávno k němu natočila lehký letní videoklip ve stylu road-movie. Během tripu stylovým kabrioletem se zpěvák potkává s různými typy žen, jež symbolizují určité fáze života. Na konci se objeví dokonce i novorozeně, představující nový začátek. To je koneckonců i téma nové desky.

ROCKBLOG: Jonny Anděl (The Fellas) o svém strašákovi: Zavíral jsem oči a říkal smrti, ať si mě vezme

LONGITAL DLOUHÝM KLIPEM UPOZORŇUJÍ NA DOBROU VĚC

Slovenská kapela Longital vydává 26. září nové album Divoko. Nyní vychází klip k písni z minulé desky Na horu a dolu, který se začal natáčet u vloni ve Vysokých Tatrách, ale dokončen byl až letos. Autorem klipu je režisér Jakub Majerčiak. Ztvárňuje vlčí příběh o cestě za svobodou. Tímto videem odstartovali spolupráci s iniciativou Všetko pre nič a lesoochranářským sdružením VLK, která je na podporu toho, abychom zbytečně nezasahovali do přirozeného vývoje lesa.

Témata: Kings Of Leon, Jack WhiteJames Harries, Martin Harich, The Fellas, Longital

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít