TOP 7 videoklipů týdne: Fast Food Orchestra propašovali drogy do pohádek, Albert Černý poprvé zpívá česky a Mig 21 v kostýmech

Vydáno 30.11.2020 | autor: Kateřina Nováková

Vánoce se pomalu blíží a pomalu se stávají tématem videoklipů. V minulém týdnu se o svátcích rozezpívali Pokáč a EIRIK s Jitkou Boho. Kromě nich své nové singly představili také Albert Černý, kterého můžete vůbec poprvé slyšet zpívat česky, Mig 21, Fast Food Orchestra, Ego a IMT Smile, jenž předělali skladbu Navždy.

TOP 7 videoklipů týdne: Fast Food Orchestra propašovali drogy do pohádek, Albert Černý poprvé zpívá česky a Mig 21 v kostýmech TOP 7 videoklipů týdne: Fast Food Orchestra propašovali drogy do pohádek, Albert Černý poprvé zpívá česky a Mig 21 v kostýmech

Pokáč chodil jako anděl po Praze

S tematickou písní k nadcházejícím svátkům přichází Pokáč, který se kvůli novému vizuálu převlékl za anděla. Ve videu vyráží do centra Prahy, kde vzpomíná na loňské vánoční trhy plné lidí. Těch se tento rok nedočkáme, ale jejich atmosféru si můžeme přiblížit třeba právě skrze Pokáčovu novinku.

Anketa #2: Kulturní průmysl dostal opět červenou. Co si o opatřeních vlády myslí Voxel, Pekař nebo Pokáč?

EIRIK a Jitka Boho zpívají o Vánocích

Téma Vánoc si pro svůj společný singl zvolili také EIRIK a Jitka Boho. Píseň Jednou za rok je o tom, že by o Vánocích neměl být nikdo sám. Ve videoklipu se v hlavních rolích představili Lucie Šteflová se Zdeňkem Svobodou.

Albert Černý vydává svůj první česky zpívaný singl

Jméno Alberta Černého je neodmyslitelně spjaté s Lake Malawi. Nyní se ale mladý zpěvák rozhodl vyzkoušet sólový projekt a vydal píseň Nová láska, která je vůbec jeho prvním singlem zpívaným v češtině. Videoklip k songu, který interpret původně psal pro Sebastiana, natáčel pod taktovkou Jeronýma Šubrta a zahráli si v něm i jeho kolegové ze show Tvoje tvář má známý hlas.

Lake Malawi skončili v Eurovizi jedenáctí. Vyhrálo Nizozemsko, Madonna podpořila Palestinu

IMT Smile představují akustickou verzi Navždy

IMT Smile vydají 4. prosince svou druhou letošní výběrku největších hitů kapely. Součástí Aj to je Život (B strana a Rarity & Live) bude také akustická verze písně Navždy, ke které formace vydala také videoklip. Ten natočila během nahrávání skladby ve studiu Birdland v Považskej Teplej.

Fast Food Orchestra představují Crackonoše a další nové pohádkové postavy

Fast Food Orchestra vydali již druhou ukázku z nového alba. V songu Z pohádky do pohádky kapela s nadsázkou přiřadila k různým pohádkovým postavám drogovou tématiku a některé obraty vás opravdu pobaví. Text reggae písničky vznikl na cestách po koncertech v dodávce a skladba je opatřena videoklipem, ve kterém si zahrály emotikony. 

Ego a Momo motivují k lepším výsledkům

Slovenský rapper Ego vydává další singl ze svojí nové desky Egotron. Tentokrát ve spolupráci s hudebním kolegou Momem. Příběh klipu Fajn vypráví o talentované sportovkyni, která bojuje s vlastní trémou a strachem. Klip natočil Goldy. 

Mig 21 se převlékli za báby z kabaretu

Nový klip Hej kámo! postavený na příběhu loutek a hodně netradičních kostýmech jednotlivých členů představují Mig 21. Zábavná estráda plná vtipných momentů se natočila za režisérského vedení frontmana kapely Jiřího Macháčka. O kameru se postaral Mikuláš Křen a Lukáš Nikel. 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: Petra Charvátová, Jan Hromádko (Fast Food Orchestra), promo interpretů
Témata: Pokáč, EIRIK, Jitka Boho, IMT Smile, Albert Černý, Mig 21, Ego, Fast Food Orchestra

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít