TOP 8 videoklipů týdne: Eminem chce lidi nakazit virem, Mikolas Josef tančí v latinském rytmu

Vydáno 09.10.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Tento týden se s videoklipy od tuzemských umělců doslova roztrhl pytel. Své novinky představili Mikolas Josef, Thom Artway, Mydy Rabycad nebo Eddie Stoilow. Twenty One Pilots a Eminem jsou jedinými zástupci scény zahraniční.

TOP 8 videoklipů týdne: Eminem chce lidi nakazit virem, Mikolas Josef tančí v latinském rytmu TOP 8 videoklipů týdne: Eminem chce lidi nakazit virem, Mikolas Josef tančí v rytmu latino music


LinaKaro natáčela v Itálii

Karolína Přibylová alias LinaKaro vydává už svůj třetí singl. Tentokrát se rozhodla natočit video k písničce Honey, kterou pro ni složili Bright Sparks spolupracující například s DJem Tiestem. Kvůli klipu vyrazila zpěvačka až do Itálie, kde společně s Kryštofem Volfem, který si zahrál jejího přítele, natočila poblíž městečka Martinsicuro video o jednostranné lásce.

 

Thom Artway zpívá o milované osobě

"Skladba je zatím nejveselejším kouskem, jaký jsem dosud napsal," říká Thom Artway o své novince Sleeping Next To You, v níž zpívá o touze probouzet se každé ráno vedle milovaného člověka. Vizuální podobu skladby natočil v londýnském YouTube Space studiu, část pak také v tuzemsku. O rozpohybované koláže se postaral grafik yVans.

RECENZE: Thom Artway na All I Know překvapil elektronikou a potvrdil své kvality

Eddie Stoilow vzdávají poctu všem otcům

With You - tak se jmenuje zbrusu nový song kapely Eddie Stoilow, kterým se formace rozhodla vzdát poctu všem otcům. Video je zasazeno do vodáckého prostředí. Mladý muž si v něm půjčuje loď a na řece posléze vzpomíná na šťastné okamžiky s otcem. Píseň vznikla jako projev bolesti a úcty k tátovi zpěváka Honzy Žampy, který před časem zemřel.

Twenty One Pilots zpívají o sourozenecké lásce

Twenty One Pilots představují ze své nové desky Trench, která vyšla minulý pátek, už druhou skladbu. Tentokrát vysílají do světa song My Blood, jehož vizuální podoba je doslova strhující. Video se zaměřuje na dva sourozence, kteří jako malí ztratili matku, což je navždy poznamenalo. Od té doby byli nerozlučnou dvojkou a vždy stáli při sobě. Tenhle klip s překvapivým závěrem rozhodně stojí za zhlédnutí. Kapela vystoupí v únoru v již vyprodané O2 areně.

Twenty One Pilots zahrají v únoru v O2 areně, dovezou novou desku

Eminem se rozhodl nakazit svět vlastním virem

Filmový trhák podzimu je od čtvrtka v kinech. Marvelovský Venom v hlavní roli s Tomem Hardym má v soundtracku stejnojmenný singl od Eminema z jeho nové desky Kamikaze. V klipu se přímo Eminem staví do pozice záporáka, který postupně nakazil lidi Slim Shady virem. 

RECENZE: Eminem vás na nové desce Kamikaze praští rovnou do obličeje

Mikolas Josef vsadil na latino vibe

Zatím nejúspěšnější český absolvent soutěže Eurovize představuje singl Me Gusta s lehkým latino vibem. Nutno dodat, že tenhle klip je hodně nad průměrem naší scény a mladému Mikolasovi se opravdu povedl. Mladý zpěvák si ho sám režíroval, pomáhal mu s ním Matěj Třešňák.

Mikolas Josef navzdory zranění postoupil do finále Eurovize. Česká republika uspěla teprve podruhé v historii

Světelná megashow v režii Mydy Rabycad

Rozzáření Mydy Rabycad blikají ve sto tisíci verzích. Klip v režii Vladimíra Jedličky vypráví přes klíčový light design příběh. O jeho ztvárnění se postaral Tomáš Pejša. Mydy Rabycad jsou aktuálně na turné, v Praze vystoupí 30. října, v Brně 28. listopadu. 

Annet X natočila klip v Torontu

Annet X (dříve Annet Charitonova) se před nedávnem vrátila z Toronta, kde s producentem Osamou Verse z The Glowsticks (producent Bena Cristovao) natočila materiál pro nové EP. V Torontu rovnou pořídila i tenhle klip, který je hodně free. Podpořit všechny holky a dodat jim trochu motivace, o tom song je. 

text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: LinaKaro, Thom Artway, Eddie Stoilow, Twenty One Pilots, Mydy Rabycad, Eminem, Mikolas Josef, Annet X

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít