VIDEO: Albert Černý tančí se svou sestrou Karolínou v novém klipu Lake Malawi

Vydáno 23.06.2017 | autor: redakce

Pláže v Brightonu, Indický oceán a sourozenecká dvojice tančící ve vypuštěném bazénu - to je nový videoklip Lake Malawi k písni Not My Street. Jestli se tento singl objeví i na připravovaná desce Surrounded By Light, která vyjde na konci roku, zatím není jisté. Už nyní jsou však jasné termíny křtu alba, ten proběhne 5. 12. v brněnské Flédě a 6. 12. v pražském Paláci Akropolis. 

VIDEO: Albert Černý tančí se svou sestrou Karolínou v novém klipu Lake Malawi Albert Černý tančí se svou sestrou Karolínou v novém klipu Lake Malawi

Kromě záběrů z cest je stěžejním bodem klipu třinecký bazén ze 70. let. Frontman Lake Malawi, Albert Černý, v něm tančí se svoji sestrou Karolínou, která se na klipech kapely pravidelně podílí. Věnuje se módnímu návrhářství a tak kromě samotného účinkování ještě dotváří vizuální podobu klipu vlastnoručně šitými nebo personalizovanými kousky oblečení. Do Not My Street si tak k Albertově výrazné batikované mikině navrhla vlastní bundu.

Albert Černý (Lake Malawi) interview: Už vím, jaký to je pocit, když tě semele vlna

vložte odkaz, text nemažte

Režie a kompletního zpracování se ujal Radim Kaller, kterého Albert oslovil poté, co viděl jeho klip k písni Pardon Dámy od kapely Naděje. Lake Malawi nyní čekají letní festivaly: kromě Fingers Up, MFFKV a dalších ji můžou fanoušci podpořit i 4. července na festivalu Rock for People, kde se kapela zúčastní finále soutěže Czech Fresh.

tz, jm

Témata: Lake Malawi, Alber Černý, No My Street, Surrounded By Light

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít