TOP 8 videoklipů týdne: Lake Malawi zdraví z Madeiry, Linkin Park vzdávají hold Chesterovi

Vydáno 26.09.2017 | autor: redakce

Domácí scénu v aktuálním přehledu klipů uplynulého týdne reprezentují Lake Malawi, Lipo nebo Ben Cristovao, tu zahraniční pak Nick Jonas, Sam Smith nebo Linkin Park, kteří zavzpomínali na zesnulého Chestera Benningtona. 

TOP 8 videoklipů týdne: Lake Malawi zdraví z Madeiry, Linkin Park vzdávají hold Chesterovi TOP 8 videoklipů týdne: Lake Malawi zdraví z Madeiry, Linkin Park vzdávají hold Chesterovi


NICK JONAS
HLEDAJÍCÍ SPŘÍZNĚNOU DUŠI

Nick Jonas hledá v novém klipu svoji spřízněnou duši. Na plážové párty se kolem něj točí spousta krásných slečen, žádná se však čerstvě pětadvacetiletému hudebníkovi nezamlouvá. Dle muzikantových slov je píseň o hledání sama sebe a spokojenosti se svým vlastním já. Inspiraci k napsání singlu našel bývalý člen formace Jonas Brothers po několika hodinách protančených ve stanu na festivalu Coachella. Novinka pochází z chystané interpretovy desky, která by měla vyjít v závěru letošního roku. O režii videa se postaral Emil Nava.

LINKIN PARK VZPOMÍNAJÍ NA CHESTERA

Necelé dva měsíce od úmrtí Chestera Benningtona vydává kapela Linkin Park nové video, ve kterém na svého kamaráda členové formace vzpomínají. Klip k písničce One More Light tvoří záběry z posledního turné americké skupiny, v rámci něhož navštívila také areál pražských Letňan. Obrázky zesnulého frontmana Linkin Park s jeho fanoušky z celého světa pečlivě vybraly DJ kapely Joe Hahn a fotograf Mark Fiore. Na počest Chestera Benningtona proběhne 27. října v Los Angeles vzpomínkový koncert.

Linkin Park budou pokračovat i po smrti Chestera Benningtona. Nyní plánují vzpomínkovou akci

LIPO NABÁDÁ KE KREATIVITĚ

Rapper Lipo by rád svou novinkou Vidíš, co jiný nevidí povzbudil mladé lidi ke kreativitě. Klip vznikl ve spolupráci s projektem SmartUp, jenž nabádá mladé umělce k realizaci svých nápadů, kterými chtějí zlepšit své okolí. I proto se ve videu vyskytuje celá škála talentovaných osob - od baletky, malířky či tanečníka až po sportovce nebo hudebnici. V klipu pak kromě Lipa vystupuje také producent ODD, který nazpíval refrén. 

Lipo interview: Jsem ponořen v atmosférách, hodně mě inspiruje Drake

MIRKA MIŠKECHOVÁ SE PTÁ NA NEVYSLOVENÉ

Singlem 18 vecí, ktoré sa ťa nespýtam by slovenská zpěvačka Mirka Miškechová ráda začala novou éru své kariéry. V klipu, který vznikl pod taktovkou Ondřeje Kudyna, si hudebnice zahrála na děvče, které by se svého vyvoleného rádo zeptalo na to nevyslovené. Například, zda s ní zůstane až do konce, či jestli při ní bude stát, i když není vždycky normální. Video se natáčelo několik dní v Praze a ve Vídni.

SAM SMITH PŘEDSTAVUJE LÁSKU V KAŽDÉ PODOBĚ


Sam představuje novou piánovou baladu. Po dlouhé pauze, přesněji od roku 2015, kdy Smith debutoval na cenách Oscar se skladbou Writing’s On the Wall k bondovce Spectre. Nový singl má v refrénech nádech gospelu a ačkoli je velmi povedený, nijak se neliší od jeho předchozích. V klipu se objevují páry prožívající loučení a nelehké chvíle, stejně jako se o tom zpívá ve skladbě. Není žádným tajemstvím, že Sam už v minulosti věnoval plno svých skladeb stejnému pohlaví. Tento klip tedy není žádná výjimka. Svou písní nám dává jasně najevo svůj postoj, tedy lásku a trápení si prožíváme stejně, ať jsme takoví či onací.

ZEDD A LIAM PAYNE TANČÍ V LONDÝNSKÝCH ULICÍCH

Může se to zdát neuvěřitelné, ale i tento týden se nám do našeho žebříčku nových klipů dostal bývalý člen One Direction. Dříve jsme avizovali, že kluci na sebe nechali dlouho čekat, a tak čtvrtý v pořadí přichází Liam Payne s taneční peckou Get Low. Videoklip se odehrává v ulicích Londýna. Taneční vlna má působit spontánně a hravě. Profesionální záběry střídá nekvalitní video z telefonu a nadšené fanynky tančící kolem dvou muzikantů.

LAKE MALAWI TOČILI NA MADEIŘE

Lake Malawi posílají do éteru pecku z Madeiry a lákají tím na své chystané album. Veselá skladba Bottom Of The Jungle má nejen chytlavý refrén, ale celá je nesmírně pozitivní. Záběry kluků, co jsou mimo jiné i dobří přátelé, jsou upřímné a jen málokdo z nás by nechtěl být na jejich místě. Dobrodružství v džugli nevyzpytatelné Madeiry baví do poslední chvíle. Těšme se proto, co nás čeká dalšího.

Albert Černý (Lake Malawi) interview: Už vím, jaký to je pocit, když tě semele vlna

 

NOVÝ BEN: NABOSO A HLAVNĚ FUNKY

Ben jede bomby, když představuje klip k singlu Nohy. Funky vál nenechá nikoho chladným. V klipu Cristovao představí fanouškům své skvělé muzikanty, ale neprozradí víc, než že za produkcí stojí jeho dlouholetý parťák THE GLOWSTICKS. Videoklip je stejně jako předchozí Výhled natočený na jeden záběr, a to pro tentokrát ve zkušebně. Ben se, jak jinak než bosý, pohybuje po prostoru a se svým funky groovem vám vykouzlí lepší den.

text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Lake Malawi, Ben Cristovao, Lipo, Mirka Miškechová, Nick Jonas, Zedd, Linkin Park, Sam Smith

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít