VIDEO: Martin Harich chystá na září desku Mapy. V klipu zpívá o lásce na dálku

Vydáno 16.06.2017 | autor: redakce

Pilotní skladba Marilyn Monroe z připravovaného alba Mapy Martina Haricha má své video. Klip vznikl v alternativních prostorách Radlické kulturní sportovny a předznamenává podobu nové tvorby. 

VIDEO: Martin Harich chystá na září desku Mapy. V klipu zpívá o lásce na dálku Martin Harich chystá na září desku Mapy. V klipu zpívá o lásce na dálku

Klip i song Marilyn Monroe je autentický, zachycuje příběhy moderních vztahů na dálku a ukazuje současnou podobu našich životů. Atmosféru skladby podtrhují "syrové" industriální prostory Radlické kulturní sportovny.

RECENZE: Martin Harich pátrá úspěšně. Z teen idolu je šikovný písničkář

Ve videu se prolínají příběhy několika párů, které spolu komunikují na dálku. Protagonisty videa sice dělí stovky kilometrů, jejich vztahy jsou i tak intenzivní. Dějové linky jednotlivých příběhů ukazují střídavé záběry klasické kamery a Skype rozhovorů. Účinkuje zde i Martinova česká kapela W.A.F. Režie videa se ujal Michal Tesař.

vložte odkaz, text nemažte

Song Marilyn Monroe je pilotní skladbou alba Mapy, které vyjde v září tohoto roku a bude v pořadí čtvrtým studiovým albem autora. Pokud bude podobně hudebně vyzrálé a přesvědčivé, mají se fanoušci na co těšit. 

Témata: Martin Harich, Marilyn Manson, Mapy

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít