VIDEO: MIG 21 oslavují Diskoboha. Záběry do klipu jim fanoušci poslali i z Jižní Ameriky a Kanady

Vydáno 11.05.2017 | autor: redakce

Než vyrazí na podzim MIG 21 na své turné, které bude pokračovat i na jaře příštího roku, představují klip k písni Diskobůh. Nahrával se na mobil za aktivní účasti fanoušků. 

VIDEO: MIG 21 oslavují Diskoboha. Záběry do klipu jim fanoušci poslali i z Jižní Ameriky a Kanady MIG 21 oslavují Diskoboha. Záběry do klipu jim fanoušci poslali i z Jižní Ameriky a Kanady

"Tak jako národ postavil sobě divadlo, natočili jste sobě video!" chválí kapela ty, kteří neodolali její nabídce Natočte si svůj mobiloklip a poslali svá videa k písni Diskobůh. Nadšenci zaslali kapele stovky videí s vlastní představou, kde všude se dá zažít diskotéka a zazpívat písnička Diskobůh. Více než rok se scházely nápady a obrazy diskotéky nejen z Česka ale i z dalších zemí - ve vzduchu i ve vodě, ty nejvzdálenější přišly až z Jižní Ameriky nebo Kanady.

MIG 21 při tradiční jarní návštěvě Lucerna Music Baru opět roztančili fanoušky

Na stůl člena kapely a mistra střihu Pavla Hrdličky se po prvním, užším výběru dostalo 105 videí, těch nejemotivnějších, nejveselejších a nejbláznivějších, z nichž byla sestavena konečná podoba originálního videa. Jedním z nejaktivnějších tvůrců mobilního klipu byl cestovatel na motorce Maylo Motoška, který s písněmi MIGu 21 cestoval na motorce přes Persii až do Himalájí a záběry z jeho cest se ve videu také objevují. A svými pokusy přispěli samozřejmě i členové kapely.

vložte odkaz, text nemažte"Naposílali jste prostě velkolepý gejzír tváří, těl, tance, sportovních i vokálních výkonů, kterými jste ozdobili tuto skromnou píseň. A za to vám dík! Haleluja, halelujaá!" vzkazuje kapela MIG 21 svým příznivcům.

Témata: Mig 21, Jiří Macháček, Diskobůh

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít