VIDEO: Nové hudební filmy na obzoru. Podívejte se na upoutávky snímků o Eltonovi Johnovi a Mötley Crüe

Vydáno 25.02.2019 | autor: redakce

Fenomén hudebních filmů vládne světu - vyhlášení Oscarů budiž toho důkazem. A nejinak tomu zřejmě bude v následujících měsících. V květnu můžete vyrazit do kina na Eltona Johna a už příští měsíc bude k vidění film o Mötley Crüe. Podívejte se na trailery. 

VIDEO: Nové hudební filmy na obzoru. Podívejte se na upoutávky snímků o Eltonovi Johnovi a Mötley Crüe VIDEO: Nové hudební filmy na obzoru. Podívejte se na upoutávky snímků o Eltonovi Johnovi a Mötley Crüe

Film The Dirt, který slibuje být syrovou ukázkou života rockových hvězd, si premiéru odbude na Netflixu 22. března. Režíroval ho Jeff Tremaine a připomene úspěch glam-rockových ikon Mötley Crüe. Skupina pro něj dokonce napsala hned několik nových songů, které ve snímku zazní.

Velký komerční úspěch se očekává od filmu Rocketman. Ten je inspirován příběhem Eltona Johna. Jeho režii dostal na starost Dexter Fletcher, který se podílel na nedávném kasovním trháku Bohemian Rhapsody. V něm měl úlohu druhého režiséra, který dílo dotáhl do konečné podoby. Do kin budeme moci na Rocketmana zajít od 30. května.

Elton John chystá své poslední turné, zamíří i do České republiky

jm

Témata: Elton John, Rocketman, Mötley Crüe, The Dirt

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít