VIDEO: Paramore míří s novou deskou na Rock for People! Podívejte se na klip Hard Times

Vydáno 19.04.2017 | autor: redakce

Pamatujete na rockovou smršť Paramore v čele s rusovlasým uragánem jménem Hayley Williams? Nový klip Hard Times potvrzuje, že Paramore prošli značným žánrovým přerodem. Květnová deska After Laughter bude nejspíš hlavně popová. Kapelu nově potvrdil jako jednoho z headlinerů festival Rock for People v Hradci Králové. 

VIDEO: Paramore míří s novou deskou na Rock for People! Podívejte se na klip Hard Times Paramore míří s novou deskou na Rock for People! Podívejte se na klip Hard Times

S popem koketovali Paramore už na minulé eponymní desce z roku 2013, zdá se však, že až řadovka číslo pět pro ně bude v tomto směru přelomová. Hard Times pohání vpřed taneční rytmus a zaujme i videoklip, který obsahuje tolik barev, že by spíš seděl ke Katy Perry

Z Tennessee ke hvězdám: 10 let s Paramore s TOP 10 největších hitů

Deska After Laughter, jejíž vizuál je také pestrobarevný (podívejte se níže), vyjde 12. května. K dvojici Hayley Williams a Taylor York se znovu připojil jeden ze zakládajících členů, bubeník Zac Farro. Ten se do kapely vrátil po sedmi letech. Naopak poprvé vydávají Paramore album bez baskytaristy Jeremyho Davise, který skupinu opustil v roce 2015.

vložte odkaz, text nemažte

S minulou deskou zavítali Paramore do České republiky, když v roce 2013 vystoupili v pražské Lucerně. Pamatují je také návštěvníci festivalu Rock for People. Nyní se na místo činu vrátí. Letošní ročník proběhne v Hradci Králové od 4. do 6. července. 

Témata: Paramore, Hayley Williams, rock, pop

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít