VIDEO: Pavel Callta a Leoš Mareš společným virálním hitem kralují českému internetu

Vydáno 18.03.2017 | autor: redakce

Pavel Callta si do svého nového singlu přizval Leoše Mareše, a výsledkem je velký internetový hit. Klip Píšem si svůj sen získal za pouhých pět dní bezmála 600 tisíc zhlédnutí. 

VIDEO: Pavel Callta a Leoš Mareš společným virálním hitem kralují českému internetu Pavel Callta a Leoš Mareš společným virálním hitem kralují českému internetu

Od svého vydání se klip na YouTube drží v kategorii Trendy na prvním místě. Zdá se, že spojení vycházející hvězdy a hudebního comebacku úspěšného moderátora u fanoušků zafungovalo. 

Pavel Callta v Music XS clubu: Skvělá atmosféra, slzy štěstí a nekonečná autogramiáda

"Poprvé v životě jsem si chtěl do písně pozvat nějakého hosta a napadlo mě oslovit Leoše, protože je to profík a velmi pracovitý a cílevědomý člověk. Navíc mi takové spojení dvou lidí z umělecké branže přišlo jako dost nečekané a možná trochu kontroverzní," vysvětluje Pavel Callta. "Skladba je o mojí cestě za věcmi, které jsem si vysnil. Ano, vždycky jsem chtěl koncertovat a věnovat se hudbě, takže žiju svůj sen."

Se spoluprací je spokojen i Leoš Mareš. "Písnička se mi od začátku líbila. To Pavlovo nadšení a zápal jít si za svým snem. Já nejsem zpěvák a muzikant jako on, ale měl jsem a mám zase svoje sny, tak jsem o tom napsal text. Je to můj život v jedné sloce."

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip se natáčel na Sicílii. "Prohledali jsme na Googlu snad všechny zajímavé destinace světa a Sicílie nám přišla svým kouzlem nejvíc blízko tématu toho songu. Text popisuje nějakou cestu, kterou jsme ušli, a máme ještě před sebou, takže se nám tento kousek světa jevil pro natáčení ideální."

Pavel Callta se v chce v nejbližší době soustředit na svoje koncerty s kapelou a natáčení nového alba. Leoše Mareše čekají 27. a 28. dubna velké koncerty ve Foru Karlín.

jm, foto: Facebook Pavla Callty

Témata: Pavel Callta, Leoš Mareš, Píšem si svůj sen, Forum Karlín

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít