VIDEO: Till Lindemann láká na nové album. V klipu pojídá syrové maso a nechává si sešít rty

Vydáno 13.09.2023 | autor: iREPORT

Till Lindemann nepřestává šokovat. Pojídání syrového masa, lidských prstů i nedopalků či sešívání rtů – to vše je součástí jeho nového videoklipu ke skladbě Zunge, která má být titulní písní jeho stejnojmenného připravovaného alba. Na streamovacích sítích je přístupný pouze osobám starším osmnácti let.

VIDEO: Till Lindemann láká na nové album. V klipu pojídá syrové maso a nechává si sešít rty VIDEO: Till Lindemann láká na nové album. V klipu pojídá syrové maso a nechává si sešít rty

Chcete se podívat na nový videoklip Tilla Lindemanna? Budete se muset přihlásit do svého Google účtu. Je totiž přístupný pouze osobám starším osmnácti let. Zpěvák v něm divákovi přináší hororovou podívanou, kterou bezesporu šokuje. Což bylo ostatně zřejmě jeho cílem. Pojídání syrového masa, lidských prstů nebo sešívání úst? Nic nechybí!

Stíhání Tilla Lindemanna zastaveno, chybí důkazy

Pod videoklipem se podepsala Anna Kott, vedle Lindemanna v něm pak můžete vidět i ruskou herečku Aglaju Tarasovu. Zajímavostí je, že celý vizuál vznikl už v roce 2021 a při jeho vzniku nebyly použity žádné speciální efekty. Ono sešívání rtů si tak muzikant zřejmě vyzkoušel na vlastní kůži!

Jak Lindemann oznámil, píseň Zunge bude součástí jeho stejnojmenného alba, které vyjde už na podzim, konkrétně 3. listopadu. Připravený k němu má speciální fan box i osmadvacetistránkový booklet. A abychom nezapomněli, perličkou všeho bude polštář se 3D obrázkem syrového masa. No prostě, je na co se těšit.

red, foto: YT  Tilla Lindemanna
Témata: Till Lindemann, Zunge, Anna Kott, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít