VIDEO: Vojta Dyk a B-Side Band natočili klip o muzikantském životě na cestách

Vydáno 11.10.2017 | autor: redakce

Píseň Vihorlat představili Vojta Dyk a B-Side band na svém jarním turné, nyní k ní představují videoklip. Provede nás životem hudebníků během turné. 

VIDEO: Vojta Dyk a B-Side Band natočili klip o muzikantském životě na cestách VIDEO: Vojta Dyk a B-Side Band natočili klip o muzikantském životě na cestách

Vojtěch Dyk a kapela B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou se letos vrátili na koncertní pódia v celé České republice již na šesté turné. Z nového repertoáru se zrodil hit, píseň Vihorlat, které zaznamenala velký ohlas při všech vystoupeních. "Písnička má obrovský ohlas. Zatím měla úspěch úplně všude. Dokonce i v Praze," říká bandleader Buchta a naráží na věčné brněnsko-pražské špičkování mezi kapelou a zpěvákem.

LIVE: Vojta Dyk a B-Side Band otevřeli ve Foru Karlín bar a ohromili velkolepou show

Klip je inspirován muzikantským životem na turné, o němž panují představy, že je plný alkoholu, nevázaného sexu a pařby. "No tak to teda nevím, kdo si takhle tour představuje. Přece každý správný rocker má na tour jeden kufřík s oblečením, jeden s nástrojem a jeden plný knih, aby se mohl vzdělávat... Já například mám už dva měsíce rozečtenou Bibli...Těším se, jak to dopadne...Zatím jsem v polovině...," reaguje na to Vojtěch Dyk.

TémataVojta DykB-Side band

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít