VIDEO: Vyrazí Daft Punk v roce 2017 na turné? Šifrovaná pozvánka naznačuje, že ano!

Vydáno 13.01.2017 | autor: redakce

Jak známo, francouzská dvojice Daft Punk nepatří zrovna mezi umělce, kteří by o sobě dávali pravidelně vědět. O to větší je každá jejich aktivita svátek. A zdá se, že letos fanoušky potěší: na internetu se totiž objevila šifrovaná pozvánka na turné Alive 2017. 

VIDEO: Vyrazí Daft Punk v roce 2017 na turné? Šifrovaná pozvánka naznačuje, že ano! Vyrazí Daft Punk v roce 2017 na turné? Šifrovaná pozvánka naznačuje, že ano!

Video, které vyvolalo takový rozruch, nemá na první pohled s Daft Punk nic společného. Na YouTube ho nahrál jakýsi uživatel 4162016211411 a o duu v něm není ani zmínka. Už z jeho vizuální estetiky ale fanoušci stopu nezaměnitelných "robotů" poznají. A když si číslice v názvu kanálu zaměníte za písmena dle pořadí abecedy, sestavíte právě název Daft Punk

RECENZE: Daft Punk is not dead, žije v rytmu funky a disca

Ještě záhadnější je seznam kódů v popisku videa. Ty totiž zvídaví jedinci překládají z osmičkové soustavy do šestnáctkové a následně z nich vyvozují GPS souřadnice. Podařilo se jim tak dekódovat celou řadu lokalit jak v Evropě, Asii, tak i Severní a Jižní Americe i Austrálii. Prahu mezi nimi však nehledejte. 

vložte odkaz, text nemažte

Na oficiální oznámení ze strany samotné kapely se zatím čeká. Fanoušci tak mohou jen doufat, že se v počítání nespletli. 

Témata: Daft Punk, turné, Alive 2017

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít