VIDEOPREMIÉRA: IAMX představuje kontroverzní klip Stardust

Vydáno 02.03.2018 | autor: redakce

Hudební i vizuální provokatér Chris Corner aka IAMX vypouští do světa nové video. Spolu s charismatickou tatérkou, modelkou a muzikantkou Kat Von D natočili klip k písni Stardust, titulnímu singlu jeho posledního alba Alive In New Light, které vyšlo přesně před měsícem. Korektnější, měkčí verzi videa bude příští týden následovat necenzurovaná plná varianta, která bude dostupná na Playboy.com.

VIDEOPREMIÉRA: IAMX představuje kontroverzní klip Stardust VIDEOPREMIÉRA: IAMX představuje kontroverzní klip Stardust

Umělec, který dokáže skvěle skloubit elektronické experimenty s punkovou energií i svébytnou poetikou, alternativní zvuk se svéráznými performancemi, natočil videoklip ve vlastní režii v pronajatém starém továrním loftu v centru Los Angeles.

LIVE: IAMX v Praze: Znovu v dokonalé formě

"Experimentovali jsme tam se světly, zrcadly a různými kamerovými technikami," říká IAMX a dodává: "Nemám rád vyprávění příběhů, ale miluju performance a všechna vizuální umění. To jsem chtěl do tohoto videa dostat a je tam samozřejmě kus životní zkušenosti IAMX, která je integrální součástí celého projektu."

Expresivní a fetišistická stylizace klipu předurčuje výtvarnou a světelnou podobu fascinující show na turné, v rámci kterého IAMX zavítá 17. března také do pražské Meet Factory.

Témata: IAMX, Chris Corner, MeetFactory

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít