Ovoce zahraje na turné i dosud nezveřejněnou novinku, hostem bude Lola

Vydáno 10.10.2017 | autor: redakce

Ovoce vyráží na poslední turné před novou deskou. Bere s sebou skupinu Lola a zároveň dává příležitost i dalším lokálním kapelám. Dopiju a jdu tour odstartuje už 13. října ve Spáleném Poříčí, poslední koncert se pak uskuteční 24. listopadu v Klatovech. Domácí pražský koncert proběhne 18. října ve Futuru.

Ovoce zahraje na turné i dosud nezveřejněnou novinku, hostem bude Lola Ovoce zahraje na turné i dosud nezveřejněnou novinku, hostem bude Lola

Ovoce se chystá zavřít do studia a nahrát novou desku, která by měla vyjít na jaře 2018. Ještě před tím, než se na chvíli odmlčí, se rozloučí koncertním turné s názvem Dopiju a jdu, na němž naposledy zahraje staré songy. V podání speciálního hosta se objeví formace Lola.

Ovoce interview: Při natáčení klipu jsme se na sebe naštvali a navzájem se seřezali

V každém městě se pak představí jedna lokální kapela, která celý večer odstartuje. "Stejně jako v roce 2015, když jsme (ještě pod starým názvem) jeli samostatné turné, i letos jsme se rozhodli dát šanci kapelám z okolí. Na FB jsme proto u každýho koncertu udělali soutěž…a všechny vítěze zveřejníme už brzy," popsal situaci frontman Pišto.Na Dopiju a jdu zazní jedna doposud nezveřejněná novinka, kterou zatím fanoušci neměli možnost nikde slyšet. "Většina kapel to dělá tak, že buď vydají nějaký song na desce a pak k němu udělají klip, případně zveřejní klip nebo lyric video rovnou. Ale my jsme to chtěli udělat jinak, a proto novinku otestujeme rovnou na koncertech," upřesnil kytarista Láska.

Dopiju a jdu tour 2017:
13. října Spálené Poříčí – Music Sklep
14. října Třebíč – Béčko
18. října Praha – Futurum Music Bar
25. října Brno – Eleven Club
03. listopadu České Budějovice – Velbloud Music Bar
04. listopadu Benešov – Labyrint
11. listopadu Kladno – Poldofka
17. listopadu Písek – Uhelna Music Club
24. listopadu Klatovy – U Košile

tz, jm

Témata: Ovoce, Lola

zavřít