Radost FX představuje novou klubovou noc FX Room. Bude živě streamována!

Vydáno 09.01.2017 | autor: redakce

Jak Radost FX slibovala, tak činí. V novém roce přichází s řadou nových klubových nocí a jednou z nich je první live streaming párty s názvem FX Room, kterou má pod taktovkou domácí producentská dvojice Subgate a Tibiza a představí ji světlu světa již v pátek 13. ledna. 

Radost FX představuje novou klubovou noc FX Room. Bude živě streamována! V rámci FX Room vystoupí také DJ Tibiza

Pátek 13. 1. nemusí být pro všechny pověstným černým pátkem. Pro Subgateho a Tibizu tato pověra rozhodně neplatí a proto v tento den představí v pražské Radosti FX novou klubovou noc, která změní dispozice tohoto klubu a kde se budou moci její návštěvníci dívat z bezprostřední blízkosti přímo pod ruce všem vystupujícím během celého večera. 

Olga Špičáková (Radost FX) interview: Chceme, aby každý host odcházel s úsměvem na tváři

Pro tento večer bude DJ stage umístěna přímo uprostřed parketu a navíc budou sety vystupujících živě streamovány, tudíž si je můžete užít i u vás doma. 

Na lednové vydání tohoto večera přijal pozvání jeden z předních domácích techno producentů - Makarov, který se může pyšnit celou řadou odehraných vystoupení nejen na předních domácích eventech, ale také například v legendárním německém klubu Tresor Berlin, Chorvatsku či Maďarsku. Za zmínku stojí i jeho produkce, která má support takových jmen jako je Richie Hawtin, Joey Beltram či Umek.

Druhým hostem je českému publiku dobře známý Danny Bright, který je v poslední době součástí známých domácích eventů typu Prigl festival, Mácháč festival, Stability nebo Beats For Love! Výčet hostů uzavírá talentovaná dvojice Wulky a Funspeed, kteří se postarají o rozjezd premiéry tohoto večírku!

Témata: Radost FX, FX Room, party, kluby

zavřít