TOP 6 videoklipů týdne: Kryštof baví novou choreografií, Adam Mišík navázal na Sníh novinkou Plamen

Vydáno 14.04.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Svá nová videa představila v minulém týdnu hned trojice českých interpretů. Skupina Kryštof vymyslela originální choreografii, Adam Mišík natočil klip k písni Plamen, kterým navázal na předešlý Sníh, a WWW Neurobeat si posvítili do svých útrob. Ze zahraničních hvězd své novinky vyslaly do světa Selena GomezTwenty One Pilots a The Weeknd.

TOP 6 videoklipů týdne: Kryštof baví novou choreografií, Adam Mišík navázal na Sníh novinkou Plamen foto: Universal Music


Adam Mišík
vydal pokračování svého dvojklipu

Adam Mišík potěšil na Velikonoční neděli své fanoušky pokračováním dvojklipové série, kterou otevřel vizuálem k písni Sníh. Video Plamen se stejně jako jeho předchůdce odehrává prostřednictvím záblesků částečně také v klubu, prim však tentokrát hrají záběry pořízené na horách. "Točili jsme daleko v horách, abychom se vyhnuli okoukaným místům a dostali tam trochu jinou atmosféru," přiblížil zpěvák.

Muzikanti v době koronaviru: Adam Mišík dělá dobrovolníka, z Thoma Artwaye se stal zvukař, Mikolas Josef pomůže písní

 


Twenty One Pilots
natáčeli ve svých domovech

S novinkou přichází také Twenty One Pilots. Americké duo tentokrát do tvorby videa k songu Level of Concern zapojilo také své partnerky, které mu pomohly se scénou podomácku vytvořeného klipu. Jeho jednotlivé části si v něm formace posílá poštou přes USB. Tyler Joseph a Josh Dun mají v letošním roce naplánovaný koncert na festivalu Colours of Ostrava. Zda se jich však fanoušci dočkají, zůstává kvůli současné koronavirové pandemii otázkou.

LIVE: Twenty One Pilots - Když jsou dva víc než vyprodaná O2 arena

 


The Weeknd je zase od krve

Stejně jako v klipu After Hours, i v Until I Bleed Out je The Weeknd v červeném obleku a krev mu stéká z nosu po celém obličeji. V tomhle stavu se potácí na party plnou krásných žen, konfet a nafouknutých balonků. The Weeknd má vystoupit 1. listopadu v pražské O2 areně. 


WWW Neurobeat si prosvítili Krevní oběh

Videoklip k singlu Krevní oběh z poslední desky Neutopíš se dvakrát v téže řece vznikl ze spolupráce WWW Neurobeat s Tits Performance group. Jde už o jejich druhé spojení.


Kryštof přišli s vlastní choreografií

Doma natáčela také skupina Kryštof. Ve vizuálu k písni Hned teď si kromě kapely zahrály také influencerky Anna Šulcová, Nela Kailová nebo Naty Hrychová, které stejně jako jednotliví členové formace natočily na své mobilní telefony jednoduchou choreografii. S jejím vznikem pomáhala Richardu Krajčovi jeho dcera Jasmínka. Všechen materiál byl posléze sestříhán v iPadu a příznivci Kryštofů se tak mohou těšit z originálně pojatého klipu.

Evžen Hofmann (Kryštof) interview: Kytarové instrumentální album RetroSpektiva? Další splněný sen!


Selena Gomez
mění své partnery na žáby

Selena Gomez oznámila v minulém roce návrat na scénu. Od té chvíle stihla vydat několik nových videí, z nichž poslední vyslala do světa před několika dny. Klip, v němž proměňuje své partnery na žáby či odkazuje na údajnou žádost o ruku svého bývalého přítele Justina Biebera, natočila k songu Boyfriend.

Selena Gomez je nemocná, ruší turné, včetně koncertu v Praze

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Adam Mišík, Twenty One Pilots, Kryštof, Selena Gomez, WWW Neurobeat, The Weeknd

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít