VIDEO: Adam Lambert je v klipu Another Lonely Night sžírán vnitřní samotou

Vydáno 13.10.2015 | autor: Filip Pešta

Adam Lambert vypustil do světa další videoklip k singlu ze svého posledního studiového alba s názvem The Original High. Snímek Another Lonely Night režíroval Luke Gilford a zobrazuje pocity vnitřní samoty a touhy po lásce.

 

VIDEO: Adam Lambert je v klipu Another Lonely Night sžírán vnitřní samotou Adam Lambert v novém klipu upozorňuje na samotu uvnitř

Video k “další osamělé noci“ vizuálně reflektuje samotu čtyř umělců pracujících v zábavním průmyslu Las Vegas. Lambert zde vystupuje jako barový zpěvák, jehož show vzápětí střídá striptér v kostýmu hasiče. Desítkám žen se při jejich vystoupení podlamují kolena. Jakmile však sejmou masky umělců a jsou ve světě sami za sebe, nikdo je doma nečeká.

RECENZE: Adam Lambert na tanečním parketu dospěl

V protikladu je tu příběh dvou žen - tanečnice a slečny starající se o svatby. Tanečnice se snaží svým uměním co nejvíce pobavit, zatímco ji spaluje vnitřní pocit samoty. Mladá slečna má lásku jiných denně před očima, avšak sama ji nenachází.

Myšlenka videoklipu je jasná: každý potřebuje lásku. A nezáleží na tom, kolik peněz máme nebo jak slavní jsme. Každý umělec se potýká s problémem zvládnout své dvě role. Tu profesní, kterou musí hrát za všech okolností, a tu osobní, u které může být vše jinak. Režisér Luke Gilford tuto myšlenku uchopil velmi zdařilým způsobem.

text: Filip Pešta

 

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít