VIDEO: Dara Rolins a její Zákon - ženské zbraně v hlavní roli

Vydáno 24.10.2017 | autor: Pavel Vičar

Dara Rolins vydala v létě povedenou desku ETC. Po dvou klipech přichází s dalším - a volba padla na jednu z nejtanečnějších skladeb alba - Zákon.

VIDEO: Dara Rolins a její Zákon - ženské zbraně v hlavní roli VIDEO: Dara Rolins a její Zákon. Ženské zbraně v hlavní roli!

Dara Rolins je zpěvačka, která jde s dobou, ale dělá si věci tak nějak po svém. I proto má úspěch i u mladšího publika, nehledě na to, že už je na scéně přes třicet let. První singl z posledního alba Dúha byl pro mnohé fanoušky šok. Zpěvačka nepřišla s hitem na první dobrou. Po spolupráci s kubánskou skupinou, která následovala, přichází s další slovensky zpívanou písní.

VIDEO: Dara Rolins si s letním hitem podmanila i Kubu

Zákon je od prvních okamžiků jasně klubová záležitost. Taneční beat se nejvíce rozjíždí v refrénu. Nutno podotknout, že skladba je od prvních vteřin tak návyková, že nutí člověka tančit. Dara ji doplnila skvělých textem, kde je nejvíce zapomatovatelná pasáž "vo svojich emociách som extrémná". Právě tahle slova ji vystihují.

Doprovodné video je plné erotiky. Dara Rolins se představuje v různých podobách, ale vždy dokonale upravená a sexy. Nejeden pán bude u videoklipu slintat. Zpěvačka musí doufat, že se na videoklip nebudou moci dívat jen starší osmnácti let. 

text: Pavel Vičar

TémataDara Rolins, Zákon

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít