VIDEO: Dara Rolins představuje svoji Dúhu, první singl z nové desky ETC

Vydáno 14.06.2017 | autor: Pavel Vičar

Zpěvačka Dara Rolins jde vždy s dobou. Pravidelně posluchače zásobuje singly, ale s celou deskou přichází vždy až po několika letech. Šest let od poslední řadovky Stereo uteklo a ještě než vyjde novinka ETC, máme tu lákadlo v podobě prvního singlu.

VIDEO: Dara Rolins představuje svoji Dúhu, první singl z nové desky ETC Dara Rolins představuje svojí Dúhu, první singl z nové desky ETC

Dara Rolins se i po třiceti letech v hudebním světě snaží udávat trendy. Pečlivě sleduje novinky v hudbě a obklopuje se mladými a talentovanými lidmy tak, aby byl výsledek vždy co nejlepší. Po předchozích počinech příchází s prvním singlem z nové desky a volba padla na skladbu Dúha, kterou produkoval talentovaný Majky Beatz a sama interpretka si k ní napsala text.

VIDEO: Dara Rolins je zpět. Bere buď Všechno nebo nic!

U novinky se nedá říci, že by to hit hned po prvním poslechu. Nese se v pomalejším, místy až hiphopovém tempu, takže to rozhodně není taneční skladba, na které jsme u Dary zvyklí. Určitě to ale není na škodu. Jen si budou muset posluchači zvyknout, po pár posleších je totiž skladba dost nakažlivá.

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodné video opět režíroval osvědčený Adam Pavelka a opravdu se mu povedlo. Z klipu je patrné erotické dusno, Dara se společně se svojí dcerou a přítelkyněmi proměnily v lesní divoženky, které si společné chvíle opravdu užívají. Uvidíme, co dalšího přinese nové album ETC, které vychází na konci června, ale již nyní si ho můžete předobjednat. 

Témata: Dara Rolins, ETC, Dúha

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít