VIDEO: Garbage se vrací s Empty v plné síle

Vydáno 29.05.2016 | autor: Pavel Vičar

Jsou tomu už čtyři roky, co vyšla poslední deska Garbage Not Your Kind Of People. Nyní se skupina, která je na scéně více než dvacet let, vrací s šestou studiovkou Strange Little Birds ohlášenou na 10. června. Nastal nejvyšší čas představit pilotní singl. 

VIDEO: Garbage se vrací s Empty v plné síle Garbage se vrací s Empty v plné sílé

Shirley Manson a její chlapci si dávají s každou další deskou načas, ale konečně nám představují video k první vlaštovce z albové novinky. Volba padla na skladbu Empty, která má představit zvuk připravované nahrávky a fanoušky nalákat k její koupi. Skladba ale rozhodně není hitem na první dobrou, nicméně po opkaovaném poslechu ji z hlavy jen tak nedostanete.

RECENZE: Usnuli Garbage v devadesátých letech?

Empty nám představuje Garbage opět v plné sílé a zvukově se vrací k prvním dvou deskám skupiny, které patřily k jejich nejúspěšnějším. Doufejme, že i celá novinka bude mít více silných melodií a nebude stavět jen na pilotním singlu. 

vložte odkaz, text nemažte

Dojem může mírně pokazit jen doprovodný videoklip, který se skládá pouze ze záběrů na skupinu. Takové videa má každá druhá kapela. I když je pravdou, že na Shirley je skvělý pohled a každý si jistě všimne toho, že neztratila nic ze svých předností.

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít