VIDEO: Imodium o hraní na lodi i pro letce. Podívejte se na dokument AUTENTIK

Vydáno 25.12.2015 | autor: redakce

Imodium se k letošním Vánocům rozhodli nadělit fanouškům netradiční dárek: víc než půl hodiny trvající dokument AUTENTIK. Zachycuje především jejich vztah k fanouškům a zálibu v hraní na ne úplně obvyklých místech. 

VIDEO: Imodium o hraní na lodi i pro letce. Podívejte se na dokument AUTENTIK Imodium na křtu alba Valerie v roce 2013. Foto: Pavel Kovařík

Imodium už fanoušky mnohokrát navštívili až doma, když objížděli takzvané bytové turné. Letos na podzim zase sami posluchači vybírali místa, kam měli přijet koncertovat. "Jsme rádi, jak dokument AUTENTIK dopadl, materiál se začal nabírat už v létě roku 2014 a dlouho nebylo jasné, co z toho vlastně vypadne. Věříme, že se film bude líbit. Je to milý, úsměvný dokument o trochu méně obvyklých setkáních kapely se svými fanoušky," komentuje to frontman Thom.

VIDEO: PREMIÉRA: Imodium věnovali děsivé Příběhy o synovi sebevrahům

Ten se například přiznal, že má strach z vody, přesto se nechal přemluvit ke koncertu na lodi. Kapela ve snímku Martina Linharta zavítala například i na dětský tábor, kde zahrála akusticky, na univerzitu v Hradci Králové nebo na letecké cvičení v Čáslavi. 

Imodium za sebou mají nabitý podzim. V září vydali akustický živák G2 Acoustic Stage, následně vyjeli na AUTENTIK Tour. Před nedávnem zase přišli s povedeným videoklipem Příběhy o synovi, který se zabývá problematikou dětských sebevražd. Definitivně tím uzavřeli éru alba Valerie a nyní chystají novinky.

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít