VIDEO: Kapela OVOCE v novém klipu zmlátila basáka

Vydáno 11.07.2017 | autor: redakce

Ve svém novém videoklipu OVOCE poukazují na to, jak lidé věří drbům. Kromě klipu chystají samostatné turné a také novou desku.

VIDEO: Kapela OVOCE v novém klipu zmlátila basáka VIDEO: Kapela OVOCE v novém klipu zmlátila basáka

Už je to nějaký čas, co skupina OVOCE (ex-zakázanÝ) vypustila poslední singl Drogy dětem. Nejnovější název klipu Znáš mě líp sice nezní tak skandálně jako ten předchozí, téma však není o nic méně aktuální s trochou provokace.

Úspěšné turné Ovoce a UDG vyprodalo Lucerna Music Bar, zazpívat si přišel i Xindl X

"Nápad na tenhle song jsem měl v hlavě už dlouho. Je to o všech těch lidech, kteří si o vás někde něco přečtou a hned o vás vědí všechno nejlíp a hlavně jsou o tom skálopevně přesvědčeni," vysvětluje téma songu kytarista Láska. Frontman Pišto doplňuje: "Utahujeme si z lidí, kteří mají pocit, že nás znají líp než my sami - jenom proto, že někde viděli nějakou fotku nebo si přečetli nějaký drb. Je to o všech, co jsou líný udělat si na nás vlastní názor."OVOCE samozřejmě nezůstává jen u klipu a neustále pracuje na svém hudebním progresu, fanoušci se mohou těšit na novou desku, která by měla vyjít na přelomu roku. Detaily zatím tají. Co mohou ale již teď prozradit, je podzimní turné po ČR, kde se jako speciální host představí spřízněná pražská parta Lola, na každém koncertě ale dostane šanci i jedna místní kapela.

"Rozhodli jsme se dát šanci i jiným kapelám; proto v každém místě uspořádáme FB soutěž. Její vítěz pak zahájí koncert v daném městě," upřesňuje basák OVOCE Tomy. Seznam koncertů uveřejní již brzy na svých webových stránkách a dalších komunikačních kanálech.

tz, jm

Témata: OVOCE, Znáš mě líp, koncerty

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít