VIDEO: Olga Königová z Ille zpívá o vztahových problémech z pohledu muže

Vydáno 21.11.2017 | autor: Lucie Šimůnková

Olga Königová, kterou můžeme znát například z Obří broskve, duetu s Xindlem X V blbým věku nebo z projektu Kašpárek v rohlíku, je také frontmanka kapely Ille. Ta nyní představuje svůj nový singl Pohádky. Kapela ho pokřtí speciálním koncertem v pražském Café V lese v pondělí 4. prosince.

VIDEO: Olga Königová z Ille zpívá o vztahových problémech z pohledu muže VIDEO: Olga Königová z Ille zpívá o vztahových problémech z pohledu muže


Kapela ILLE, v jejímž čele stojí Olga Königová, navazuje na své debutové album z roku 2014. Nyní ILLE pokračuje tanečně našláplým singlem Pohádky. Jeho hlavním tématem jsou nevyřčené bubliny ve vztazích, nezvyklé ovšem je, že ho hlavní protagonistka Olga zpívá z mužské perspektivy a v mužském rodě. O vizuál se postarala výtvarnice Eliška Podzimková, známá mimo jiné z nedávné grafické spolupráce se slavným šéfkuchařem Jamiem Oliverem. Poetické lyric video vytvořil Tomáš Hájek.

Michal Hrůza připomněl v Rudolfinu své největší hity za 20 let kariéry

HRŮZNÁ SPOLUPRÁCE NA ROZCESTÍ

Kapela má za sebou úspěšný rok, kdy kromě vybraných festivalů věnovali čas přípravám na chystané album a vyráží na společné turné s Michalem Hrůzou. Právě s ním Olga spolupracovala na jeho posledním albu, konkrétně na aktuálním singlu a duetu Na rozcestí. "Na posledních deskách jsem vždy oslovil tu nejlepší zpěvačku, o které jsem v tu chvíli věděl. Takhle jsem se tentokrát dostal k Olze a pak zjistil i to, jakou má skvělou kapelu. Jezdit spolu koncerty je fakt paráda!" dodává Michal Hrůza.

Nový singl kapela pokřtí speciálním koncertem 4. 12. v Cafe V lese. Album vyjde počátkem příštího roku.

tz, lš

Témata: ille, Olga Königová, Michal Hrůza

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít