VIDEO: Smutná Gwen Stefani v Used To Love You emocemi nešetří

Vydáno 22.10.2015 | autor: Josef Martínek

Když loni Gwen Stefani ohlásila sólový návrat po osmi letech, nedopadlo to nijak slavně: po dvou neúspěšných singlech bylo vydání plánované desky odloženo na neurčito. Čerstvá novinka Used To Love You ale ukazuje, že další rok práce ve studiu byl ku prospěchu: Gwen si totiž tentokrát na nic nehraje a otvírá okénko do své duše.

VIDEO: Smutná Gwen Stefani v Used To Love You emocemi nešetří Smutná Gwen Stefani v Used To Love You emocemi nešetří

Loňskému singlu Baby Don't Lie byla vyčítána přílišná inklinace ke kýčovitým barvičkám a prvoplánová snaha zaujmout mainstreamová rádia. Tentokrát se ale hlas No Doubt vrací s o dost osobitější písní, ve které se vyznává ze všech svých pocitů z nevydařeného vztahu. A přitom jí vdechla svou "stefaniovskou" hořkosladkou esenci.

Nové album Gwen Stefani se rýsuje, zpěvačka připravila 10 písní

Všechny emoce v pozvolna gradující skladbě vystihuje i doprovodný klip, který byl pojat naprosto minimalisticky. Vidíme v něm totiž pouze zpěvačku, za kterou kromě slov mluví i mimika. 

Kdy vydá Gwen Stefani svou třetí sólovku, stále nevíme, možná jsme se ale s představením nového klipu tomuto termínu výrazně přiblížili. Koneckonců po devíti letech čekání už je opravdu na čase. 

text: Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít