VIDEO: The Fellas se vrací. Než vypustí svého strašáka, zahrají v Praze před Hurts

Vydáno 22.02.2016 | autor: Josef Martínek

The Fellas získali v roce 2011 Anděla za Objev roku, od té doby se ale na druhou desku čeká. Novinka Scarecrow by ale měla vyjít už letos, předzvěstí je píseň My World Is People. Ještě předtím zahraje kapela 25. února v Praze před britskými Hurts

VIDEO: The Fellas se vrací. Než vypustí svého strašáka, zahrají v Praze před Hurts Nová deska The Fellas vypráví silný příběh

Po pauze se The Fellas v této sezóně vrátí s novým materiálem, ve kterém prý ještě zvýraznili své silné stránky; akustický zvuk a silné melodie. Ještě letos představí nové album Scarecrow, na kterém kytarista kapely Honza "Jonny" Anděl představuje svůj skutečný dramatický příběh, kterým prošel v posledních letech.

"Prožil jsem prudký náraz, který mě přiměl zamyslet se nad svým životem a začít tak trochu znova," vysvětluje hlavní autor nových skladeb. "Po hektické době, kdy jsem si nevážil svého zdraví a mnoha dalších věcí, jsem se z totálního přepracování psychicky zhroutil. Prožil jsem několik měsíců jen díky podpoře prášků, bojoval se strachem ze smrti, objímal stromy v přírodě, a doufal, že se dokážu znovu postavit na pódium."

Nakonec ale svůj souboj se svým velkým "strašákem" vyhrál, a navíc o něm napsal album, nazvané Scarecrow (česky Strašák). Jako první ochutnávku zveřejňnili The Fellas skladbu My World Is People s lyric videem. Celé album právě prochází finálními úpravami a vyjde během nejbližších měsíců.

 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít