VIDEOPREMIÉRA: Nanosféra oprášila antickou mytologii, se Sirénou chystá i koncepční album

Vydáno 17.04.2016 | autor: redakce

Čáslavská skupina Nanosféra v čele se zpěvačkou Žanet přichází s novým singlem Siréna. Ráda by se od něj odpíchla i k natočení celého koncepčního alba. Videoklip vám na iREPORTu přinášíme v premiéře. 

VIDEOPREMIÉRA: Nanosféra oprášila antickou mytologii, se Sirénou chystá i koncepční album Nanosféra připravuje koncepční album. Foto: Jan Nožička

"Píseň jsme záměrně vybrali jako ukázku naší nové, energičtější tvorby. Doufáme, že nádech antické mytologie fanoušky osloví," řekl baskytarista Lukáš Dvořáček. Hlavní role zrádné sirény se zhostila sama frontmanka Žanet a pomyslné režisérské křeslo, tak jako u předchozího singlu Hvězda z porcelánu, opět obsadil talentovaný Michal Havlíček.

OBJEV: Nanosféra aneb Když pop není nadávka

Stejně tak kapela pokračuje v úspěšné spolupráci s producentem Tomášem Frödem z kapely ImodiumNanosféra má ovšem v plánu další počiny. "S novým klávesákem Davidem se do Nanosféry vrací převaha elektroniky nad klasickým popem. V tomto duchu máme pro fanoušky připravenou další novinku Vteřiny. I k ní chystáme do budoucna videoklip," zmiňuje kytarista Adam Krúpa.

"V poslední době si zahráváme s myšlenkou natočit koncepční album. Originální příběh už je na světě, na hudbě jsme začali pracovat," uzavírá Dvořáček. V létě kapelu uvidíme na několika festivalech, na podzim pak kapela vyrazí po českých a moravských klubech.

tz, jm

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít