Anna K. vydá Relativní čas na vinylu, novou desku chystá na příští rok

Vydáno 26.11.2015 | autor: redakce

Vinyly jsou poslední dobou znovu v kurzu a všimla si toho i Anna K. Oblíbená zpěvačka se totiž rozhodla znovu oživit svou 4 roky starou nahrávku Relativní čas, kterou se na scénu vrátila po úspěšném boji s rakovinou. Fanouškům nadělí limitovanou edici vinylů pod stromeček. 

Anna K. vydá Relativní čas na vinylu, novou desku chystá na příští rok Anna K. potěší vinylem sebe i fanoušky

Desku, která přinesla singly jako Píseň o slzách, Holka modrooká nebo Tamaryšek, nechala zpěvačka vylisovat v omezené pětisetkusové edici. Sama se zúčastnila procesu výroby a prvních 250 kusů rovnou v továrně GZ Media v Loděnicích podepsala. Limitovaná edice podepsaných vinylů byla vyprodána během prvních pár hodin. 

VIDEO: Anna K. anglicky a s muzikanty z Reef

"Fanoušci se mě na vinyl často na koncertech ptají, tak jsem se jim rozhodla přání splnit pod stromeček. Uzavírám tím jednu svoji životní etapu. Příští rok natočím nové album," říká Anna K.

Připravovanou nahrávku pak plánuje vydat rovněž na vinylu, výroba gramofonových desek jí učarovala. "Sama jsem kvůli tomu doma oprášila gramofon po tátovi. Poslech hudby na něm mě vrací do mladí. Nejenže je zvukově kvalitnější, ale i soustředěnější," říká zpěvačka. "Hodně mě překvapilo i to, že česká firma z obce nedaleko Berouna vyváží vinylové desky do celého světa. A to včetně produkce těch největších hvězd jako jsou U2, Nirvana nebo Madonna. V Loděnici ročně vyrobí kolem 14 milionů desek, což je údajně nejvíc na světě," doplňuje.

tz, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít