AUDIO: Než přijede Marina And The Diamonds do Prahy, přezpívala skvěle hit Cyndi Lauper

Vydáno 06.01.2016 | autor: Josef Martínek

Velšská zpěvačka Marina And The Diamonds by měla v březnu konečně odehrát odložený pražský koncert. A protože album FROOT, ke kterému se aktuální turné vztahuje, brzy oslaví roční výročí, připomíná se alespoň jednou coververzí. Do oka jí padla hitovka Cyndi Lauper, a tak jí velmi zdařile přezpívala.

AUDIO: Než přijede Marina And The Diamonds do Prahy, přezpívala skvěle hit Cyndi Lauper AUDIO: Než přijede Marina And The Diamonds do Prahy, přezpívala skvěle hit Cyndi Lauper

Skladba True Colors je titulní písní stejnojmenného alba z 80. let, kterého se jen v USA prodalo na 2 miliony kopií. Když singl v srpnu 1986 vyšel, nebyl dnes třicetileté Marině ještě ani jeden rok. Popová hvězda Cyndi Lauper, která slavila velké úspěchy právě v této dekádě, s ním později dobyla americký singlový žebříček a dodnes patří k jejím největším hitům.

RECENZE: Marina and the Diamonds rozhazuje radost i smutek na všechny strany

Marina And The Diamonds ve své verzi zachovala intimitu a zranitelnost, ale přidala ještě něco navíc ze své tajemné osobnosti. Je to sice "jenom" coververze, ale stále populárnějšízpěvačka by ji klidně mohla zařadit po bok vlastních písní z loňského alba FROOT. Právě ty jsou často velmi niterné a melancholické. Předělávka evidentně udělala radost i samotné Cyndi Lauper - sdílela ji totiž na svém facebookovém profilu se samou chválou na Marininu adresu.

Koho zpěvačka ještě o svém talentu nepřesvědčila, třeba se jí to podaří 2. března na koncertě v pražské Malé sportovní hale.

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít