AUDIO: Tomáš Klus nazpíval píseň se svou ženou Tamarou. Věří v ní, že se svět promění

Vydáno 13.09.2017 | autor: redakce

Tomáš Klus před startem podzimní části své Recyklus Tour představil nový singl A pak. Pěveckou partnerkou mu v něm je jeho manželka Tamara. 

AUDIO: Tomáš Klus nazpíval píseň se svou ženou Tamarou. Věří v ní, že se svět promění AUDIO: Tomáš Klus nazpíval píseň se svou ženou Tamarou. Věří v ní, že se svět promění

Písnička se nese v poklidném tempu a je plná naděje. "Koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se pak," zpívají Klusovi v refrénu. Nová skladba, ke které se chystá i videoklip, zazní poprvé živě na prvním z koncertů podzimní Recyklus Tour v Pragovce 30. září.

Hrady CZ: Sobotu na Bouzově provoněl Tomáš Klus vonnými tyčinkami, vystoupili i Anna K., Richard Müller nebo Majk Spirit

Na pražském koncertě také Tomáš Klus převezme Zlatou desku Supraphonu za album vydané v dubnu 2017 pod názvem Recyklus Živ je. Turné, které kromě Čech a Moravy pokračuje i na Slovensku, skončí 8. prosince v Dolním Benešově u Ostravy. Hlavní myšlenkou šňůry zůstává recyklování. 

Stejně jako na jaře bude mít Recyklus tour i na podzim charitativní rozměr. Na koncertech bude možné zanechat oblečení pro organizaci MOMENT, která podporuje denní stacionář Žebřík, mobilní hospic Ondrášek v Ostravě, projekt Kola pro Afriku a další projekty prostřednictvím dobročinných obchodů.

Témata: Tomáš Klus, Tamara Klusová, A pak, Recyklus

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít