Tomáš Klus bude recyklusovat na turné i na desce. Playlist vybírají sami fanoušci!

Vydáno 13.07.2016 | autor: redakce

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina se po roční pauze chystají zpět na pódia. Se svou RECYKLUS TOUR objedou třináct českých a slovenských měst. Zájemcům navíc nabízí jedinečnou příležitost stát se spolutvůrci koncertu. Projekt Recyklus před Vánoci vyvrcholí i deskou. 

Tomáš Klus bude recyklusovat na turné i na desce. Playlist vybírají sami fanoušci! Tomáš Klus si dopřál roční pauzu a nyní má pro fanoušky novinky.

"Je hlavně na vás, jaké písně na koncertech zahrajeme a zrecyklujeme do nového kabátu!" vzkazuje Tomáš Klus. Stačí na tomto webu nebo Tomášově Facebooku vybrat z dlouhého seznamu písní dvanáct, které máte nejradši, nebo je chcete slyšet živě v koncertní verzi. Následně je postupně, jednu po druhé, kliknutím myší vhodit do "recyklusační nádoby". A pak už zbývá jen doufat, že se právě vaši favorité dostanou mezi songy s nejvyšším počtem hlasů a budou v novém aranžmá znovu uvedeny do života.

Tomáš Klus se po roce vrací na pódia! Oznámil termíny RECYKLUS tour

Dvanáct písniček zvolených Tomášovými fanoušky se stane nejen základem playlistu podzimního RECYKLUS TOUR, ale také "staronové" desky, která by měla vyjít před Vánoci. Hlasovat je možné do 17. července.

vložte odkaz, text nemažte

RECYKLUS MŮŽE ČLOVĚKU LECCOS USNADNIT, ŘÍKÁ KLUS

Tomáš Klus říká o RECYKLUS TOUR: "Recyklus beru jako takové bilanční pole čerstvého třicátníka, kdy mám možnost sám sebe dát do pořádku. Zjistit, co ze starého já už není potřeba, co šetrně zlikvidovat a z čeho naopak znovu vzejít. Týká se to jak mé tvorby, jakési osobnosti Tomáše Kluse, tak toho, kdo je doma. Vyšlo mi z toho, že jsem nesmírně vděčen za to, jak brzy jsem mohl ve svém životě začít dělat to, co mě skutečně naplňuje, tak osobní cíl, být svým dětem nejlepším tátou a své ženě nejlepším mužem.Toto prosté zjištění, dejme tomu uvědomění si priorit, mi značně zjednodušilo pohled na svět. Respektive mi konečně umožnilo na něj vidět. Ona recyklusovaná optika totiž ukázala, že jsme na tom všichni stejně. Ať už se kdokoli tváří jakkoli, jeho prioritou je štěstí. Pro někoho je to rodina, pro jiného práce, někdo to rád obojí. Proto věřím, že jistá forma recyklusu může člověku leccos usnadnit, neboť kdo ví, co chce, je už jen krok od toho, aby to měl.

VIDEO: Tomáš Klus byl cenou ze Žebříku nadšen, Ewa Farna dostala i pivo

Věřím, že věci dává do pohybu to, čemu věnujeme svou pozornost, proto tu svou, prostřednictvím Recyklusu směřuji k Zemi, k životu, k životu na Zemi. K uvědomění si prostého faktu, že její zánik je mým zánikem, zánikem mé rodiny, zánikem štěstí."

Na koncertech v rámci RECYKLUS TOUR zazní nejen písničky vybrané spřízněnou veřejností, ale také srdcovky kompletní Cílové skupiny - Tomáše Kluse, Jiřího Kučerovského, Petra Škody a Jana Lstibůrka. Plus všemi očekávaný bonus - úplně nový singl! Zatímco finální podoba playlistu se teprve ladí, místa a termíny koncertů jsou již známy a předprodej vstupenek na ticketportal.cz běží naplno, takže se zakoupením vstupenek neradno váhat.

RECYKLUS TOUR - koncerty:
30. 9. Havlíčkův Brod
1. 10. Hradec Králové
7. 10. Plzeň
8. 10. Liberec
15. 10. České Budějovice
21. 10. Praha
30. 10. Ostrava
31. 10. Ostrava
3. 11. Brno
4. 11. Brno
19. 11. Poprad
20. 11. Košice
22. 11. Trenčín
23. 11. Bratislava
26. 11. Olomouc

tz, jm

Témata: Tomáš Klus, Cílová skupina, Recyklus, koncerty, turné

zavřít