David Koller svěřil své hity hudebním přátelům. Předělají je Ben Cristovao, Vladimir 518 i Kato

Vydáno 02.08.2016 | autor: redakce

V rámci projektu David Koller & Friends vychází coververze skladeb, které si z Kollerovy sólové tvorby vybrali mnohdy nečekaní umělci. Figurují mezi nimi jména jako Vladimir 518 & Mike Trafik, Kato z Prago Union, Hentai Corporation, Katarzia, Korben Dallas, Android Asteroid či Ben Cristovao.

David Koller svěřil své hity hudebním přátelům. Předělají je Ben Cristovao, Vladimir 518 i Kato David Koller svěřil svoje písně hudebním přátelům

"Oslovil jsem kapely a projekty, které jsou mi blízké, aby zcela po svém předělali moje písničky a představili je svým fanouškům," vysvětluje jednoduchou myšlenku projektu sám David Koller. Nahrávkami, které se budou postupně objevovat na sociálních sítích či v rádiích a nakonec vyjdou na vinylu, přitom celý projekt nekončí. Už v září na ně naváže netradičně koncipovaná série koncertů. "Protože výsledek se mi moc líbí, těším se, až ho představíme na turné. Doufám, že na něj přijdou nejen mí věrní, ale i fandové kapel, které jsem na ně pozval," dodává Koller. "Nebudou to totiž žádné předkapely se ztlumeným zvukem, ale moji rovnocenní parťáci," zdůrazňuje.

Gesto proti fašismu: Kde hraje Ortel, tam už David Koller nepřijede

Největším z koncertů turné, v rámci nějž David Koller s přáteli navštíví Brno (Sono), Ostravu (Gong), Plzeň (Papirna), Hlubokou nad Vltavou (Alšova jihočeská galerie) či Liberec (Home Credit Arena), bude ten 16. 9. v Praze na nádvoří pivovaru Staropramen. Tady s Kollerovou kapelou vystoupí Vladimir 518 a Mike Trafik, Kato, Hentai Corporation, Android Asteroid a slovenská hudebnice Katarzia. Další speciální událost se chystá do Brna, kde v rámci koncertu bude pokřtena kniha novináře Milana Ohniska, která si klade za cíl zodpovědět jasnou otázku: Who the fuck is David Koller?

vložte odkaz, text nemažte

Koncerty i nahrávky s muzikanty současné generace každopádně představí sólového umělce, vyhledávaného bubeníka i producenta, člena legendární Lucie a Jasné páky Davida Kollera v jiném světle i fanouškům, kteří si mysleli, že o něm už všechno vědí.

Termíny koncertů a hosté:

16. 9. Praha, nádvoří pivovaru Staropramen
David Koller
Vladimir 518 & Mike Trafik
Hentai Corporation
Katarzia
Kato
Android Asteroid

7. 10. Plzen:
David Koller
Kato
Ben Cristovao

21. 10. Hluboká nad Vltavou, Alšova jihočeská galerie:
David Koller
Korben Dallas
Katarzia

26. 10. Brno, Sono Centrum:
David Koller
Mucha
Android Asteroid

17. 11. Liberec, Home Credit Aréna
David Koller
TBA

konec listopadu Ostrava:
David Koller
Hentai Corporation
Mucha

tz, jm

Témata: David Koller, Lucie, Ben Cristovao, Vladimir 518, Prago Union, Mucha, Hentai Corporation, Android Asteroid, Korben Dallas, Katarzia, Mike Trafik

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít