Def Leppard a Whitesnake společně zbourají pražskou O2 arenu

Vydáno 31.10.2018 | autor: redakce

Def Leppard a Whitesnake - dvě slavné britské kapely se vracejí do ČR připomenout zásadní hity svých dlouholetých a úspěšných kariér. Jejich koncert proběhne 17. června v pražské O2 areně.

Def Leppard a Whitesnake společně zbourají pražskou O2 arenu Def Leppard a Whitesnake společně zbourají pražskou O2 arenu

Def Leppard ve složení Joe Elliott (zpěv), Vivian Campbell (kytara), Phil Collen (kytara), Rick "Sav" Savage (basa) a Rick Allen (bicí) - jsou i nadále jednou z nejdůležitějších světových rockových formací. V průběhu své kariéry nahráli celou řadu klasických přelomových alb, jejich tvorba ovlivnila nejednu generaci fanoušků i kapel. Velkolepá živá vystoupení plná silných melodických rockových skladeb, se stala pro tento kvintet ze Sheffieldu synonymem. Za posledních více než třicet let se jejich koncerty staly vyhledávanými událostmi a kapela i nadále vyprodává arény po celém světě.

TOP 5 nejlepších songů veteránů Def Leppard

David Coverdale založil Whitesnake v roce 1978, dva roky po svém odchodu z Deep Purple. Tvorba této party přinesla koncem sedmdesátých let a v první půlce let osmdesátých jak těžký blues-rock alb Trouble, Lovehunter, Ready And Willing, Come An‘ Get It, tak později výbušný hard rock zachycený na desce Slide It In a na jejich nejúspěšnějších albech Whitesnake z roku 1987 a Slip of the Tongue z roku 1989.

tz, mk

Témata: Def Leppard, Whitesnake, O2 arena

zavřít