Festival Přeštěnice přivítá kapely Škwor, Divokej Bill i Wohnout. Novinkou bude cashless systém

Vydáno 25.06.2019 | autor: redakce

Open Air Music Fest Přeštěnice 2019 startuje tento čtvrtek. Začíná tradičně festivalovým večírkem a pokračuje hlavním programem v pátek a v sobotu. Na třech scénách se představí desítky českých a zahraničních kapel. Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti a tradiční exhibice bikerů.

Festival Přeštěnice přivítá kapely Škwor, Divokej Bill i Wohnout. Novinkou bude cashless systém Festival Přeštěnice přivítá kapely Škwor, Divokej Bill i Wohnout. Novinkou bude cashless systém

Festivalový večírek bude především v režii skupiny Keks, kterou doplní objev letošní hudební scény skupina Chech It.
Hlavní program se naplno rozjede na třech scénách v pátek 28. června. Představí se Divokej Bill, Čechomor, Wohnout, Poletíme?, irská skupina Led Farmers, Prague Conspiracy, Sebastian, The Silver Spoons a další.

Musicfest Přeštěnice přivítá Divokýho Billa, Čechomor, Škwor i německé Green Frog Feet

Sobota 29. června se ponese ve znamení rockové muziky. Těšit se můžete na stálice, jako je například skupina Harlej, Škwor, stále populárnější Traktor, legendární Turbo, Walda Gang a Jaksi Taksi. V Přeštěnici se před plánovanou koncertní pauzou bude loučit kapela Imodium. Naopak dvacáté narozeniny přijedou oslavit němečtí Green Frog Feet. Tahle skupina tady kdysi rozjížděla svou kariéru, a dokonce zde natočila své debutové DVD.

Přeštěnický víkend nebude ale jen o hudbě. Pořadatelé chystají další doprovodný program a uskuteční Dirt Jam, což je soutěž a exhibice bikerů. V areálu lze stanovat a také parkovat. Pro cestu do Přeštěnice budou připraveny zdarma autobusové svozy z Milevska.Novinkou letošního festivalu v Přeštěnici bude Fun Zone, která potěší nejen děti, ale také jejich rodiče. V pátek tady vyroste další stage, na které je přichystán bohatý program v podobě zábavné show baviče Milana Mudrocha, bublinové workshopové školičky, soutěžemi pro malé i velké o ceny, diskománií a vystoupením mladé dvojice PJay a Claire. V sobotu bude na pořadu pěnová party. Kromě těchto vystoupení si můžete zařádit na skákacím hradě nebo na bungee trampoline.

Další novinkou a zároveň přípravou na další vlnu EET je zavedení bezhotovostních plateb tzv. cashless systém. Každý návštěvník se vstupenkou na celý festival obdrží ID náramek, na kterém bude čip. Majitelé vstupenek na jednotlivé dny budou mít čip na klíčence. Pokud budete chtít na festivalu cokoliv nakoupit, musíte si čip nabít na některé z dobíjecích stanic. Jakmile budete mít nabito, můžete platit za vše, co se na festivalu nabízí. Hotovost nebude nikde akceptována, pouze na místech, kde ještě nebudete mít ID pásku (parkoviště a nákup vstupenky) a samozřejmě u dobíjecích stanic.

Cashless systém bude v provozu již na festivalovém večírku ve čtvrtek. Na dobíjecí stanici si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech znovu a znovu. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu (zobrazí se na zákaznickém displeji).

Celou částku, která vám na čipu zůstane, bude vrácena při odjezdu z festivalu na dobíjecích místech do poslední koruny.Vstupenky na celý festival i jednotlivé dny jsou k dispozici v síti milevskem.cz a Ticketportal. Vybírat můžete z různých kategorií. Pokud chcete ušetřit, využijte nákupu hromadné party vstupenky pro 5 až 10 návštěvníků. Hledáte-li pohodlí a komfort, můžete si koupit VIP vstupenku, se kterou získáte místo ve VIP hospodě s výhledem na hlavní stage, pivem do skla a vlastním WC. Předprodej končí ve středu 26. června. Vstupenky budou k dispozici na místě za zvýšenou cenu.

Na festivalu je možné parkovat a stanovat. Z kapacitních důvodů doporučujeme si parkovací lístky zajistit v předprodeji. Dále budou zajištěny autobusové svozy zdarma z Milevska a zpět, které navazují na vlakové spoje z Tábora a Písku.

tz, jm

Témata: Přeštěnice, Divokej Bill, Čechomor, Škwor

zavřít