London Elektricity odehraje v Roxy vůbec poprvé celonoční set

Vydáno 21.02.2019 | autor: redakce

Mezi fanoušky drum'n'bassu se jen stěží najde někdo, kdo by neznal Tonyho Colmana a jeho projekt London Elektricity. Tento spoluzakladatel a výkonný ředitel Hospital Records a Med School, strůjce mnohonásobně oceněného Hospital podcastu, producent a vinylový DJ patří k největším legendám a formujícím silám žánru. Už 12. dubna se v Roxy představí poprvé v historii v celonočním setu od soumraku do úsvitu.

London Elektricity odehraje v Roxy vůbec poprvé celonoční set London Elektricity odehraje v Roxy vůbec poprvé celonoční set

K ikonickým skladbám jako Billion Dollar Gravy nebo Different Drum, které daly inspiraci generaci mladších hudebníků, netřeba mnoho dodávat. Letos Tony oslaví neuvěřitelných třiadvacet let v branži. S enormním počtem úspěšných hudebníků na svých dvou labelech, vydavatelstvím Songs In The Key Of Knife, bookingovou agenturou Clinic Talent a rozsáhlým merchem patří k nekorunovaným králům d'n'b byznysu.

Kölsch předvede v květnu v Roxy celonoční jízdu zákoutími elektronické hudby

Vedle toho všeho má stále čas věnovat se hudbě naplno. Důkazem budiž jeho poslední album Are We There Yet? nebo úspěšně převedení svých populárních tracků do živé podoby s kapelou, jejíž vystoupení si mohli diváci užít například na Glastonbury, Pohodě či Let It Rollu. Jeho celonoční set v Roxy tak jistě pokryje jak značnou část vlastní tvorby, velké hity současnosti i kousky hodné nostalgického vzpomínání.

tz, jm

Témata: London Elektricity, Roxy, drum'n'bass

zavřít