Marpo zahájil tažení na O2 arenu. Vystoupí v ní v květnu 2018

Vydáno 13.04.2017 | autor: redakce

Svůj cíl naznačil Marpo už loni poté, co v jednom roce vyprodal Malou sportovní halu a následně i Forum Karlín. Teď je před ním výzva jménem O2 arena. O zápis do české rapové historie se pokusí 19. května 2018. 

Marpo zahájil tažení na O2 arenu. Vystoupí v ní v květnu 2018 Marpo na vyprodaném koncertě ve Foru Karlín. Foto: Jiří Staněk

"Křest novýho alba Dead Man Walking na koncertě, kerej ještě v Československu nebyl. Svátek a vrchol naší cesty, kterou sme započali s TroubleGangem před pěti lety. Chystáme úplnej nesmysl. Pětinásobné náklady oproti vyprodanejm halám z 2016, novej set-up O2 Arény, kterej ještě žádná česká kapela neměla," láká Marpo na svou zatím největší show. 

LIVE: Marpo ve Foru Karlín opět vytřel rapové smetánce zrak. Jeho další metou je O2 arena

"Na tomhle koncertě nebude VIP - chceme stejnej maximální zážitek pro všechny bez rozdílu. Členové TG Family mají možnost rezervace vstupenek za zvýhodněnou cenu už nyní, ta potvrá do 9. května, 10. května obdrží všichni registrovaní kódy, se kterými mohou provést ostrý nákup v první vlně," upřesňuje. 

vložte odkaz, text nemažte

Veřejnosti se otevře předprodej v pátek 19. května, tedy přesně rok před událostí. Ceny se budou pohybovat v rozpětí od 599 do 999 Kč. Více informací o akci, jejíž náklady podle Marpa přesáhnou 9 milionů, najdete na webu vytvořeném speciálně pro tento koncert

Témata: Marpo, TroubleGang, O2 arena, koncerty

zavřít