MIG 21 se vloupali do restaurace, chtěli slavit, místo toho skončili na záchytce

Vydáno 30.04.2016 | autor: redakce

Po koncertech Mig 21 bývá zřejmě veselo. Přesvědčil se o tom majitel penzionu Amerika, kde byla kapela ubytována po svém koncertě v Havířově. Skupina se totiž rozhodla slavit a zavřená penzionová restaurace jim v tom nemohla zabránit. 

MIG 21 se vloupali do restaurace, chtěli slavit, místo toho skončili na záchytce Mig 21 to umí roztočit na koncertě i po něm. Foto: Jana Braunová

Podle informací regionálního deníku vyrazili členové kapely dveře do restaurace a obsloužili se sami, načež se spustil alarm a majitel zavolal policii. "V pátek nad ránem vyjeli policisté na základě oznámení o údajném vloupání do objektu. Na místě zjistili, že šest mužů vniklo násilím bez vědomí majitele do prostor restaurace. Všichni byli na místě zadrženi," řekla Deníku krajská policejní mluvčí Daniela Vlčková.

LIVE: Mig 21 s Jirkou Macháčkem vyprodali tři večery po sobě Lucerna Music Bar

Mig 21 předtím hráli v havířovském klubu Stolárna a po skončení chtěli oslavit narozeniny jednoho ze členů. Místo toho však skončili na místní záchytce. Následně je čekal výslech na policii, vzniklou škodu prý neprodleně uhradili. 

vložte odkaz, text nemažte

Inu, oslavy populární české formace zřejmě stojí za to! 

Moravskoslezský deník, jm

zavřít