Multikill se blíží: Sodoma Gomora opět útočí!

Vydáno 26.11.2016 | autor: Hedvika Pajerová

Kontroverzní horrorcore dvojka Řezník a DeSade se na nové album opět spojila po necelých čtyřech letech. Nové CD s názvem Multikill slibuje 12 skladeb a exkluzivní hosty, například rock-metalovou kapelu Hed PE.

Multikill se blíží: Sodoma Gomora opět útočí! Multikill se blíží: Sodoma Gomora opět útočí!

Od vydání desky Éra Déra uplynuly letos na jaře tři roky, poslední společný singl Chcípni! vyšel před rokem a půl. A právě ten, společně s brutálním videoklipem od Martyho Pohla, vzbudil mezi fanoušky Sodomy Gomory vlnu nadšení. Dvojice raperů se v něm posunula mimo svoji dosavadní tvorbu, skladba má jiný náboj a je stravitelná pro mnohem širší publikum. "Nápad přišel po hitu Chcípni!, kdy jsme zjistili, že takovýhle beaty dohromady s našema hlasama prostě fungujou! Nic takhle heavy na scéně není a do teď to chybělo," potvrzuje posun k novému stylu DeSade. Odezva fanoušků dnes dělá 1,5 milionu zhlédnutí na YouTube.

VIDEO: Řezník si hraje na Hitlera! Cyklonem vraždí hipstery v klipu Trendy zm*di

K singlu Chcípni! odkazuje i design nové desky. Ten je dílem známého českého výtvarníka Jana Gemrota, který v minulosti spolupracoval například na videoklipu Smutný pán kapely Vanessa. Multikill přináší dvanáct skladeb, intro a DNB remix Black Magic. Oficiálně vychází ve středu 7. prosince, ale už nyní ho kapela prodává ve zvýhodněných balíčcích s tričky nebo plakáty. Opravdovou lahůdkou na nové desce jsou hosté: ve skladbě Terminator uslyšíme nizozemské Dope D.O.D., kteří proslulí svým agresivním stylem a dubstepovými beaty. Fanoušky metalu nadchne spolupráce se světoznámou kalifornskou kapelou Hed PE ve skladbě Mass Hysteria. Oznámení alba doprovázela premiéra videoklipu Perfect Murder z dílny Rashida F. Garipova. V něm se role hostů ujali Heaven a Sean Strange.

Poslední koncert letošního roku nese název podle jedné z legendárních skladeb Sodomy Gomory: Zk*vený Vánoce. Nové album, které kompletně zprodukovali Coer a Malcuth, se na něm bude křtít, Multikill je naplánován na pátek 16. prosince v pražském klubu Storm.

Témata: Sodoma Gomora, Řezník, DeSade, horrorcore

zavřít