VIDEO: Řezník si hraje na Hitlera! Cyklonem vraždí hipstery v klipu Trendy zm*di

Vydáno 08.07.2016 | autor: Hedvika Pajerová

Kontroverzní český rapper Řezník vydal nový videoklip. A opět v něm není nouze o násilí, nadávky a vraždy. Tentokrát se zaměřil na společenský trend posledních let, kterým jsou hipsteři. Několik desítek jich otráví během koncertu v pražském Paláci Akropolis.

VIDEO: Řezník si hraje na Hitlera! Cyklonem vraždí hipstery v klipu Trendy zm*di Řezník i v novém klipu šokuje

Nejvýraznější zástupce české horrorcore scény má ve vyřizování účtů přes videoklipy praxi. Většinou si nebere servítky se společností Mattoni, tentokrát si ale vzal na paškál mládež sledující módní novinky. Na "trendy zm*dech a trendy pí*ách" kritizuje vousy, džíny, kérky, bezlepkovou dietu a další věci, které nosí nebo vyznává tato specifická subkultura. Hipstery láká na novoměstské Náplavce na koncert do Paláce Akropolis. Ze sálu udělá plynovou komoru a během svého koncertu všechny návštěvníky otráví.

VIDEO: Řezník opět šokuje: Jako pedofil Pan Au si koleduje o další žalobu!

Na pomoc se skladbou si Řezník pozval Undead Orchestra složený ze samých známých muzikantů. Tvoří ho Petr Škarohlíd, František Koucký a Zdeněk Šťáva z Hentai Corporation a Pornos z kapely Atari Terror, kteří dohromady hrají kombinaci tvrdého rocku. Není to poprvé, kdy se objevují společně s nejkritizovanějším rapperem České republiky. V lednu 2015 vystoupili živě jako doprovodná kapela rapperského dua Sodoma Gomora během výročního koncertu EBM kapely Vanessa ve Fóru Karlín.Zajímavostí je, že pod režií je podepsán Řezník. Videoklip sám o sobě vyniká precizním zpracováním: střih a kamera svojí akčností skvěle podtrhují drsnou skladbu, komparz hipsterů není bez hereckého talentu a vylepování plakátů na Náplavce také vyžaduje odvahu. Jen těch hipsterů by přece jen mohlo být o trochu více.

Témata: Řezník, Sodoma Gomora, Vanessa, Hentai Corporation, hipsteři, genocida, Adolf Hitler

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít