Na festivalu Lollapalooza Chicago došlo během koncertů Lorde a Muse k evakuaci

Vydáno 05.08.2017 | autor: redakce

Špatné počasí zkrátilo v první den festivalu Lollapalooza Chicago hned několik očekávaných koncertů. V prudkém lijáku totiž došlo k evakuaci, proto headlineři Lorde i Muse hráli zhruba jen dvacet minut. Průběh festivalu můžete až do pondělního rána sledovat online i na iREPORTu. 

Na festivalu Lollapalooza Chicago došlo během koncertů Lorde a Muse k evakuaci Na festivalu Lollapalooza Chicago došlo během koncertů Lorde a Muse k evakuaci

Vedle Muse a Lorde v době nařízení evakuace na Lollapalooze hráli také Porter Robinson a Lil Uzi Vert. Ve všech případech se na daných pódiích jednalo o závěrečná vystoupení prvního festivalového dne. 

ONLINE: Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Lollapalooza Chicago s Muse, Lorde nebo Blink-182

Čtvrtek ale přinesl i další předčasně ukončené show. Liam Gallagher, který vydá v říjnu svou první sólovku As You Were, bez vysvětlení opustil stage po asi dvaceti minutách, což návštěvníky značně rozčílilo. Někdejší člen Oasis poté situaci vysvětlil na Twitteru, když uvedl, že ztratil hlas. 

Lollapalooza v Chicagu pokračuje ještě v sobotu a v neděli v noci, live stream, který můžete ve spolupráci s Red Bull TV sledovat na iREPORTu, skončí až v pondělí ráno našeho času. Své koncerty ještě mají před sebou například Arcade Fire, The XX, Banks, Rae Sremmurd, Justice a spousta dalších zvučných jmen.

Témata: Lollapalooza Chicago, Lorde, Muse, Liam Gallagher, festivaly, Red Bull TV

zavřít