VIDEO: Lorde je zpět! Hitovější než kdy dřív

Vydáno 03.03.2017 | autor: Pavel Vičar

V roce 2013 přišlo na hudební scénu zjevení jménem Lorde. Její hit Royals bořil hitparády po celém světě. Tehdy šestnáctiletá teenagerka ukázala, jak osobitě se dá v dnešní době pojmout popová hudba - a rázem se stala miláčkem fanoušků. Po čtyřech letech je novozélandská zpěvačka zpět a zní ještě lépe než dřív. Nový singl Green Light je předzvěstí chystaného alba Melodrama, které vyjde 15. června. 

VIDEO: Lorde je zpět! Hitovější než kdy dřív Lorde je zpět! Hitovější než kdy dřív!

Na začátku všeho se mohlo zdát, že Lorde se zařadí po bok zpěvaček, které mají jen jeden hit. Trvalo to čtyři roky, než se po ceněném debutu Pure Heroine vrátila se svým novým materiálém. Novinka Green Light jednoznačně potvrzuje, jak velký talent Lorde je, a také ukazuje, že určitě nezůstane stát na místě. 

Uplakaná Adele sebrala čtyři Brit Awards a podpořila Keshu. Davidu Bowiemu vzdala hold Lorde

Skladba začiná v pomalém tempu, až se může zdát, že nás opět čeká něco, co už bylo ke slyšení na debutovém albu. Opak je ale pravdou. Píseň se rozjede do taneční nálady v pravý okamžik. Spojení taneční hudby s jedinečným hlasovým projevem dělá ze skladby hit na první poslech, ale rozhodně ne prvoplánový. Lorde umí se svým hlasem nádherně kouzlit.

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip sice nepřináší nic překvapivého, ale je skvělé vidět zpěvačku uvolněnou, bavící se, a dokonce se dočkáme i nějakých tanečních kreací. Lorde dokázala, že nepotřebuje nahotu, luxus ani další vychytávky k tomu, aby zaujala. Green Light bude právem hitem následujících měsíců.

 Témata: Lorde, Green Light, Royals, Pure Heroine

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít